İsrail'in eski uzay güvenlik şefi: Uzaylılar var ve ABD ile işbirliği yaptılar

İsrail'in eski uzay güvenlik şefi Prof. Haim Eshed, uzaylıların var olduğunu ve Amerikalılar ile anlaşma yaptıklarını ifade etti. Mars'ta Amerikalı ve uzaylı temsilcilerin bulunduğu 'gizli bir yeraltı üssü' olduğunu söyleyen Eshed, Başkan Donald Trump'ın uzaylıların varlığını açıklamak istediğini ancak 'ona engel olduklarını' öne sürdü.

© NASA
İsrail'in eski uzay güvenlik şefi: Uzaylılar var ve ABD ile işbirliği yaptılar

İsrail'in eski uzay güvenlik şefi Prof. Haim Eshed, uzaylıların var olduğunu ve Amerikalıların uzaylılarla işbirliği yaptığını iddia etti. Yaklaşık 30 yıl İsrail'in uzay güvenlik programına liderlik eden Eshed, Mars'ta Amerikalı ve uzaylı temsilcilerin bulunduğu 'gizli bir yeraltı üssü' olduğunu da söyledi.

'İNSANLIK BELİRLİ BİR AŞAMAYA GELMELİ'
ABD ile uzaylılar arasında 'evrenin dokusunu' araştırma üzerine bir anlaşma yapıldığını ifade eden 87 yaşındaki Eshed, Başkan Donald Trump'ın uzaylıların varlığını açıklamak istediğini ancak 'Galaktik Federasyon'daki uzaylıların onu durduğunu belirtti. Eshed'e göre 'Galaktik Federasyon', insanlığın bu sırrı öğrenmek için uzay ve uzay gemilerinin ne olduğunu anlayacağı bir aşamaya gelmesi gerektiğini söyleyerek Trump'ı bunu açıklamaktan alıkoydu. 

'İSRAİL DE UZAYLILARLA TEMASA GEÇTİ'
Eshed, İsrail'in de uzaylılarla temasa geçtiğini aktardı. Galaktik Federasyon'un 'kitlesel histeriyi önlemek için varlıklarının açıklanmasını istemediğini' öne sürdü. 

'BEŞ YIL ÖNCE OLSA HASTANAYE KALDIRILIRDIM'
The Jerusalem Post'ta yer alan habere göre, 'akademik ortamdaki değişiklik üzerine' bunu şimdi açıklamayı seçen Eshed, "Bugün söylediklerimi beş yıl önce açıklamış olsaydım, hastaneye kaldırılırdım. Kaybedecek hiçbir şeyim yok. Derecelerimi ve ödüllerimi aldım. Eğilimin değiştiği yurtdışındaki üniversitelerde de saygı görüyorum" dedi.

SIRADAKİ HABER