AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik'den flaş açıklama!

AK Parti Sözcüsü Çelik önemli açıklama

© IMAGES
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik'den flaş açıklama!

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: "Kimsenin hukukun dışına çıkmasına müsaade edilmeyecektir. Gerekli hukuki süreç başlatılmıştır." AK Parti Sözcüsü Çelik: "Şiddet bir hak arama ya da protesto yolu değildir. Sorumlular açığa çıkarılacak ve gereken yasal işlem yapılacaktır."

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü ve AK Partili yöneticiler, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nu yapılan saldırıyı kınadı. AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, sorumluların açığa çıkarılacağını söyledi.
 
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın: “Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na yapılan çirkin saldırıyı kınıyor, geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Şiddet, demokratik bir hak arama ve tepki verme yöntemi olamaz. Kimsenin hukukun dışına çıkmasına müsaade edilmeyecektir. Gerekli hukuki süreç başlatılmıştır.”

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: “Şehit cenazemizde böyle bir olayın kabul edilmesi elbette mümkün değildir. Geçmiş olsun. Aynı zamanda sabır ve itidal tavsiye ediyoruz.”
Adalet Bakanı Abdülhamit Gül: “Kemal Kılıçdaroğlu’na yönelik menfur saldırıyı kınıyor, kendisine geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Şiddetin hiçbir türünün demokratik siyasete gölge düşürmesine izin vermeyeceğiz.”

AKP Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş: “Sayın Kılıçdaroğlu’na karşı gerçekleştirilen müessif saldırı son derece üzüntü verici ve asla kabul edilemez” derken AKP Sözücüsü Ömer Çelik “Her türlü şiddet eylemini kınıyoruz. Hukuk dışına çıkmaya kimsenin hakkı yoktur.”

YENEROĞLU: ÜZGÜN VE KIZGINIM

AKP İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu:  “Sayın @kilicdarogluk ‘na yapılan saldırıyı şiddetle kınıyorum. Üzgünüm ve kızgınım. Geçmiş olsun. Şiddet dilinin sokakta fiili şiddet üretmesine şaşıracak değilim. Başta biz siyasiler olmak üzere herkesin sorumluluğu büyük.Hep birlikte Türkiye olmanın gereklerine odaklanmalıyız.”

AK PARTİ Sözcüsü Ömer Çelik: “Her türlü şiddet eylemini kınıyoruz. Sayın Kılıçdaroğlu’na geçmiş olsun diyoruz. Hukuk dışına çıkmaya kimsenin hakkı yoktur. Şiddet bir hak arama ya da protesto yolu değildir. Sorumlular açığa çıkarılacak ve gereken yasal işlem yapılacaktır.”

TBMM Başkanı Mustafa Şentop: “Bunu yapanların bir provokasyon içerisinde olduklarını düşünüyorum. Arkasındaki planlamanın da ortaya çıkarılması gerektiği kanaatindeyim.” (HABER MERKEZİ)

Güncelleme Tarihi: 21 Nisan 2019, 21:33
SIRADAKİ HABER