Bakan Koca'dan, Gökhan Özoğuz'a yanıt

Sağlık Bakanı Koca, Athena grubunun solisti şarkıcı Gökhan Özoğuz'un eleştirilere yanıt verdi.

© TWITTER
Bakan Koca'dan, Gökhan Özoğuz'a yanıt

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sosyal medya hesabı üzerinden "Tavan yapan vakalardan ben neden sorumluyum ya?" diye tepkisini dile getiren Sanatçı Gökhan Özoğuz'a yanıt verdi.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, pazartesi akşamı Bilim Kurulu ile gerçekleştirdikleri toplantının ardından yaptığı konuşmada; vaka artışına ilişkin kullandığı “Vakaların artmasından hepimiz sorumluyuz, 84 milyon” ifadelerini eleştiren müzisyen Gökhan Özoğuz'a yanıt verdi. Koca, "Artan vaka sayısında suçumuz yok sorumluluğumuz var" açıklamasını yaptı.

Twitter'dan Fahrettin Koca'nın açıklamasına tepki gösteren Gökhan Özoğuz, Koca'yı etiketleyerek "Tavan yapan Vakalardan Ben neden sorumluyum ya ? 1 senedir Kendimle konuşmaktan şizofren oldum, Kongreye falan da yok. Sayın @drfahrettinkoca  Aşıları etrafa saçmadan bir de bizi mi Aşılasanız acaba, belki biter Virüs. Boş boş Kapanacağımıza onu mu denesek" dedi. 

Koca ise Özoğuz'a yanıt vererek şu ifadeleri kullandı: 

"Gökhan Bey kardeşim, sorumluluk suçlamak manasına gelmez. Artan vaka sayısında suçumuz yok sorumluluğumuz var. 84 milyon beraber artırmadık vaka sayılarını ama birlikte mücadele etme sorumluluğumuz var. Destek olacağınızdan şüphem yok."

ÖZOĞUZ'DAN BAKAN KOCA'YA İKİNCİ YANIT  

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'ya yanıt veren müzisyen Gökhan Özoğuz şu ifadeleri kullandı:

"Sayın @drfahrettinkoca  Bizler Her zaman seve seve bu konuda elimizden geleni yapmaya hazırız. Bu Mücadelemiz sırasında, Özellikle Aşı konusundaki gayretlerinizin de, Halkımızın Can güvenliği için artmasını rica ediyoruz Kolaylıklar dilerim." 

Güncelleme Tarihi: 15 Nisan 2021, 07:04
SIRADAKİ HABER