Burhan Kuzu'dan Yaşar ailesine: Bilgilerim hatalıymış üzgünüm

Ekrem İmamoğlu'nun Batman'da katıldığı düğünün sahipleri Hüseyin ve Cihan Yaşar'ı 'terör örgütüne üye olmakla' suçlayan Burhan Kuzu özür diledi. Kuzu, "Genç çifti üzmek gibi bir niyetim asla yoktur" dedi.

© AA
Burhan Kuzu'dan Yaşar ailesine: Bilgilerim hatalıymış üzgünüm

 AK Parti kurucusu ve eski milletvekili Burhan Kuzu, ‘terör örgütüne akın olmakla’ itham ettiği CHP Batman İl Başkanı Hüseyin Yaşar ve ailesinden özür diledi.
 
Kuzu attığı tweet’te “Geçtiğimiz hafta sonu İmamoğlu’nun Batman’da katıldığı bir düğünle ilgili yazdıklarım yanlış anlaşılmaya yol açtı. Aldığım bilgilerin hatalı olduğunu üzülerek öğrendim.Yaşar ailesini ve genç çifti üzmek gibi bir niyetim asla yoktur. Genç çifte bir ömür boyu mutluluklar diliyorum” ifadelerini kullandı.

YAŞAR ‘İSPATLAMAZSAN ŞEREFSİZSİN’ DEMİŞTİ

CHP Batman İl Başkanı Hüseyin Yavaş, Kuzu’nun ithamlarının ardından dava açacağını söylemiş ve oğlu Cihan Yaşar da, “İddialarını ispatlamazsan şerefsizsin” diye konuşmuştu.

Burhan Kuzu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun da katıldığı düğünün sahipleri için, “İmamoğlu, Batman’da terör örgütlerine yakınlığı ile bilinen bir düğüne katılıyor, Diyarbakır’da ise HDPKK’lı belediye başkanına destek ziyaretinde bulunuyor. İmamoğlu, kısa sürede gerçek yüzünü ortaya çıkardı. Seçim sürecinde HDPKK’nın verdiği desteğe karşı diyet borcunu ödüyor” şeklinde bir tweet atmıştı. (HABER MERKEZİ)

Güncelleme Tarihi: 03 Eylül 2019, 17:21
SIRADAKİ HABER