CHP'de üst üste istifalar

CHP'li iki belediye başkanı partilerinden istifa etti.

© CHP
CHP'de üst üste istifalar

CHP'de aday belirleme sürecinde yaşanan istifalara bir yenisi daha eklendi. Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Kesimoğlu sosyal medya hesabından partisinden istifa ettiğini duyurdu.

Kesimoğlu şunları yazdı:Yaşadığımız süreçte, Kırklareli halkının CHP Genel Merkezi gözünde hiçbir şekilde dikkate alınmadığını ibretle gözlemledim. Bu sebeple bugün itibariyle partimden istifa ediyorum. Perşembe günü 14:00’te bir basın toplantısı ile detayları paylaşacağım.Sizleri çok seviyorum

KOCADON DA İSTİFA ETTİ

CHP’den önce büyükşehir daha sonra Bodrum için aday gösterilemeyen Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’un noter aracılığı ile CHP’den istifa ettiği öğrenildi. Katıldığı bir cenaze töreni öncesinde gazetecilerin sorularını yanıtlayan Mehmet Kocadon şunları söyledi:

“Herkese hayırlı olsun. Daha önümüzdeki günlerde bununla ilgili güzel bir basın açıklaması yapacağım. Sıkıntı yok,, haydi bakalım. Ayın 19’da görüşeceğiz sizinle.”

Kocadon'un DP’den büyükşehir belediye başkan adayı olacağı, resmi açıklamanın ise 19 Şubat günü yapılacağı ifade edildi.

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2019, 14:13
SIRADAKİ HABER