Dolandırıcıdan, motosiklet sürücüsüne tehdit: ‘Polisi çağırırsan ben de senin tacizci olduğunu söyleyeceğim’

Ataşehir’de bir motosiklet sürücüsü, hastaneye gidecek paraları olmadığını belirterek vatandaşlardan para toplayan kadınlar hakkında sürücülere uyarıda bulununca, kadınlar tarafından tehdit edildi. Dolandırıcı olduğu iddia edilen kadınlardan biri, sürücüyü "Polisi çağırırsan ben de senin tacizci olduğunu söyleyeceğim" diyerek tehdit etti.

©İHA / ABDUL SAMET KAYA
Dolandırıcıdan, motosiklet sürücüsüne tehdit: ‘Polisi çağırırsan ben de senin tacizci olduğunu söyleyeceğim’

İstanbul Ataşehir’de meydana gelen olayda, iddiaya göre, hastaneye gidecek paraları olmadığını söyleyerek sürücülerden para toplayan 1’i yaşlı olmak üzere 3 kadın bir motosiklet sürücüsü tarafından fark edildi. Motosiklet sürücüsü, kadınların önünü keserek para istediği araç sürücüsüne, kadınların dolandırıcı olduğunu ve para vermemesini söyleyerek uyarıda bulundu. Yapılan uyarı sonrası araç sürücüsü olay yerinden uzaklaşırken dolandırıcı olduğu iddia edilen kadınlar ise motosiklet sürücüsünü tehdit etmeye başladı.

Motosiklet sürücüsünün, "Sizi polise şikayet edeceğim. Buradan uzaklaşın" demesi üzerine kadın şahıslardan biri, "Ara polisi ben de senin tacizci olduğunu söyleyeceğim" diyerek karşılık verdi. Yaşanan o anlar ise motosiklet sürücüsünün kask kamerasıyla görüntülendi.

SIRADAKİ HABER