Emine Şenyaşar'dan Suruç'a giden Soylu'ya tepki: Katliam görüntülerini neden bulmuyorsunuz; bunu yapanlar ile nasıl yan yana gelirsiniz?

Emine Şenyaşar, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun AKP Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Halil Yıldız ile birlikte Suruç Nar Festivali'ne katılmasına tepki gösterdi

© TWITTER
Emine Şenyaşar'dan Suruç'a giden Soylu'ya tepki: Katliam görüntülerini neden bulmuyorsunuz; bunu yapanlar ile nasıl yan yana gelirsiniz?

AKP Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Halil Yıldız’ın korumaları ve yakınları tarafından eşi ve iki oğlu öldürülen Emine Şenyaşar, dün ilçede düzenlenen Nar Festivali’ne AKP’li Yıldız’la katılan İçişleri 

Bakanı Süleyman Soylu’ya tepki gösterdi. Şenyaşar, Bakan Soylu’ya “Ailemi katlettikleri görüntüleri neden bulmuyorsunuz? Bunu yapanlar ile nasıl yan yana gelirsiniz?” dedi. 

Şanlıurfa'nın Suruç ilçesinde 14 Haziran 2018 tarihinde AKP milletvekili İbrahim Halil Yıldız’ın korumaları ve yakınları tarafından eşi ve iki oğlu öldürülen Emine Şenyaşar ve  saldırıdan yaralı kurtulan oğlu Ferit Şenyaşar’ın, adliye önünde başlattığı Adalet Nöbeti 567'nci gününde devam ediyor. 

Mezopotamya Ajası’nın haberine göre, Emine Şenyaşar, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun AKP Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Halil Yıldız ile birlikte Suruç Nar Festivali'ne katılmasına tepki gösterdi

Anne Şenyaşar, Bakan Soylu’ya “Ailemi katlettikleri görüntüleri neden bulmuyorsunuz? Görüntülerimiz nerede? Bir aile hastane içinde nasıl katledilir? Hiçbir suçumuz yoktu. Bunu yapanlar ile nasıl yan yana gelirsiniz?” diye sordu. 

SIRADAKİ HABER