Haluk Levent: Katillerden ikisi Çalışma Bakanlığı’nda müfettiş, bir tanesi TAI da çalışıyor; Onur’un yüzünü bardaklarla parçalamışlar

Onur Ş., istek şarkıyı bilmediği gerekçesiyle çıkan kavgada öldürüldü

© TWITTER
Haluk Levent: Katillerden ikisi Çalışma Bakanlığı’nda müfettiş, bir tanesi TAI da çalışıyor; Onur’un yüzünü bardaklarla parçalamışlar

Haluk Levent, Ankara’nın Çankaya ilçesinde, istedikleri şarkıyı bilmediği gerekçesiyle şarkıcı Onur Ş.’yi öldüren kişilerden ikisinin Çalışma Bakanlığı’nda müfettiş, diğerinin de TAI’da (Türk Uçak Sanayii Anonim Ortaklığı) çalıştığını kaydetti.

Olay, önceki gece saatlerinde Ankara’nın Çankaya ilçesinde bir mekânda meydana geldi. İddialara göre, mekanda bulunan bazı kişiler, müzisyen Onur Ş.’den istek şarkıda bulundu. Müzisyen Onur Ş. ise şarkıyı bilmediğini söyledi. Bunun üzerine bu kişiler, mekan kapanışı müzisyen ile tartışmaya başladı. Tartışmanın büyüyerek kavgaya dönüşmesi sonucunda Onur Ş.’ye şişelerle saldırdılar. Kırılan cam şişeleri Onur Ş.'nin boynuna saplanırken, ihbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Olay yerine gelen polis ekipleri kavgayı ayırırken sağlık ekipleri ise kavgada ağır yaralanan Onur Ş.’yi hastaneye sevk etti. Burada yapılan tüm müdahalelere rağmen Onur Ş. hayatını kaybederken polis olayla ilgili saldırganlar gözaltına aldı.

Haluk Levent, söz konusu cinayetle ilgili sosyal medya hesabından, “Şimdi Ahbaplar bildirdi. Katillerden ikisi Çalışma Bakanlığında müfettiş, bir tanesi TAI da çalışıyor. Daha da şoktayım. Onur’un yüzünü bardaklarla parçalamışlar” diye yazdı.

SIRADAKİ HABER