İmamoğlu ve Yavaş'dan YKS paylaşımı

İmamoğlu, Yükseköğretim Kurumları Sınavı'nın açıklamasının ardından Twitter hesabından bir paylaşım yaptı.

© TWITTER
İmamoğlu ve Yavaş'dan YKS paylaşımı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Yükseköğretim Kurumları Sınavı'nın açıklamasının ardından yaptığı paylaşımda, "Ucuz ulaşım ve eğitim desteği ile İstanbul'u kazananların yanında olacağız" dedi. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ise "Unutmayın, hiçbir şey sizden önemli ve değerli değil" mesajını paylaştı.

İmamoğlu, Yükseköğretim Kurumları Sınavı'nın açıklamasının ardından Twitter hesabından bir paylaşım yaptı.

İmamoğlu şunları kaydetti:

"Sevgili gençler, güne büyük bir heyecan ile başladınız. Sonuçlar hepinize hayırlı olsun. İBB olarak ucuz ulaşım, eğitim desteği ve bazı ayrıcalıklarla İstanbul'u kazananların yanında olacağız. Canlı bir kültür, sanat, doğa, bilim ve spor etkinlikleri de sizi bekliyor"

Yavaş: Hiçbir şey sizden kıymetli değil
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Yükseköğretim Kurumları Sınavı sonuçlarının açıklanmasının ardından, "Unutmayın, hiçbir şey sizden önemli ve değerli değil" mesajını paylaştı. 

Yavaş Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Evlatlarım, Sınav sonuçlarınızın hayırlı olmasını dilerim. Unutmayın, hiçbir şey sizden önemli ve değerli değil. Merakınız, araştırma isteğiniz ve öğrenme hevesiniz hayat boyu yol arkadaşınız olsun. Başarı bu yolda size eşlik edecektir" ifadesini kullandı. 

Güncelleme Tarihi: 28 Temmuz 2021, 10:07
SIRADAKİ HABER