İzmir'de bir kadını taciz edip polise saldıran kişi gözaltına alındı

İzmir'in Konak ilçesinde 35 yaşındaki A.K. önce yolda yürüyen kadını sözle taciz etti, sonra kendisini uyaran polise de küfür edip saldırdı. Arbede sırasında polis memuru H.A.'yı darbeden A.K., gözaltına alındı.

© DHA
İzmir'de bir kadını taciz edip polise saldıran kişi gözaltına alındı

Olay, kısıtlamadan sonra Konak Mahallesi Mucibürrahman Caddesi üzerinde meydana geldi. İddiaya göre, yolda yürüyen bir kadın, A.K. tarafından sözlü olarak taciz edildi. Bunun üzerine kadın, durumu cadde üzerinde uygulama yapan Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü'nde görevli polis ekiplerine bildirdi.

Önce küfür etti sonra saldırdı
Kadının şikayeti üzerine polis ekipleri A.K.'ya uyarıda bulundu. Polis ekiplerinin uyarısına tepki gösteren A.K., önce küfür etti, daha sonra da polis memuru H.A.'yı darbetti. Yaşanan kargaşanın ardından polis ekipleri, A.K.'yı gözaltına alırken, yaralanan polis memuru H.A. ise sağlık ekipleri tarafından ayakta tedavi edildi.

Bu arada yapılan araştırmada kadını taciz edip, polise saldıran şüpheli A.K.'nın birçok suçtan kaydı bulunduğu öğrenildi. Gözaltına alınan A.K., işlemleri için Emniyet müdürlüğüne götürüldü. Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.  

SIRADAKİ HABER