Salim Şen Halk TV'den ayrıldı: Öz saygınızı korumak adına ilkelerinize daha bir sarılırsınız

Geçtiğimiz günlerde isim vermeden İsmail Küçükkaya'yı eleştiren Salim Şen, Halk TV'den ayrıldığını açıkladı.

© Halk TV
Salim Şen Halk TV'den ayrıldı: Öz saygınızı korumak adına ilkelerinize daha bir sarılırsınız

Yeni yayın dönemi öncesi İsmail Küçükkaya'nın transfer olduğu Halk TV'de istifalar devam ediyor. 

Kanalda Açıkça programını sunan Gökmen Karadağ, kısa bir süre önce kanalla yollarını ayırmıştı. Karadağ'ın ayrılığından hemen sonra da genel yayın yönetmeni Suat Toktaş istifa etmişti.

Son olarak Gökmen Karadağ'ın sunduğu Açıkça programının daimi konuğu olan hukukçu Salim Şen, twitter hesabından yaptığı paylaşım ile Halk TV'den ayrıldığını duyurdu.

Salim Şen paylaşımında şu ifadelere yer verdi: 

“Bazen ayrılık kaçınılmazdır. İçinizden gelen ses artık gitmeniz gerektiğini söyler ki o vicdanınızın sesidir. Öz saygınızı korumak adına ilkelerinize daha bir sarılırsınız. Tüm izleyenlere, kanal emekçilerine, herkese çok çok teşekkürler. Hoşçakal Halk TV.”

İSİM VERMEDEN İSMAİL KÜÇÜKKAYA’YI ELEŞTİRMİŞTİ
Salim Şen, geçtiğimiz günlerde Halk TV’de İpek Özbey’in sunduğu Sansürsüz programında isim vermeden İsmail Küçükkaya’yı eleştirmişti.

İsmail Küçükkaya’nın Korkmaz Karaca için çektiği doğum günü videosunu hatırlatan Şen, “Saray’ın iki tane başdanışmanı sıfatı taşıyıp benim vergilerimle maaş alanlar bu rüşvet ağlarının içinde yer alsın. Ama o Korkmaz Karaca’ya yaş günü videoları yayınlayanlar, zekasına hayranlıklarını belirtenler, Efendim sen ne kadar yüce bir insansın seninle tanıştığıma da ne kadar mutluyum, doğum günün kutlu olsun diye yarışa girenler, uzun yıllardır iç içe olduklarını ifşa edenler, makbul birer kişi gibi hala ortalıkta dolanmaya devam etsinler. Bir hesap soran çıkmasın. Biz biliyoruz, savcılar sormuyor, sormayacaklar da” ifadelerini kullanmıştı. (HABER MERKEZİ)

SIRADAKİ HABER