Sedat Peker 'Deli Çavuş' hesabından SADAT Başkanı'na yanıt verdi: HTS kayıtlarını çıkartın

Halk TV'de canlı yayında konuşan SADAT Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Peker'in iddilarına yanıt verdi. Peker'den yanıt gecikmedi. 'Deli Çavuş' adlı Twitter hesabından cevap verdi.

© TWITTER
Sedat Peker 'Deli Çavuş' hesabından SADAT Başkanı'na yanıt verdi: HTS kayıtlarını çıkartın

Suç örgütü lideri olduğu iddiasıyla yargılanan Sedat Peker duyurduğu, 'Deli Çavuş' isimli sosyal medya hesabından SADAT'la ilgili yeni iddialarda bulundu.

SADAT'ın Yönetim Kurulu Başkanı Melih Tanrıverdi'nin Halk TV'de katıldığı programda Sedat Peker ile ilgili kendilerinden randevu talep ettiğini fakat talebini reddettiklerini, Peker'in kendini SADAT diye tanıtan başka bir grup tarafından kandırıldığını söyledi.

Bu sözlerin ardından "Deli Çavuş" adlı hesaptan açıklamalar yapıldı.

Deli Çavuş'un paylaşımları şu şekilde:

1-) Biraz evvel sosyal medya üzerinde gördüğüm, sadatçı olduğunu söyleyen bir tip benimle ilgili bir şeyler söylemiş. Öncelikle şunu bilmen lazım! Sedat PEKER’i kimse kekleyemez! Her zaman söyledim, siz kahpesiniz sizin namusunuz yok, siz köpeksiniz. Hem de kemiklik köpeksiniz!

2-) Sizin gücünüz annelere ve çocuklara yeter. Devletin parasını çalmak için bıraktığınız sakallar giydiğiniz şalvarlar sizi benim elimden kurtaramayacak. Ben sizin ruhunuzu biliyorum. Sizin namusunuz yok, sizin gücünüz silahsız garibanlara yeter!

3-) Video çekmemi engellediniz, tweet atmamı engellediniz, rt yapmamı bile engellemek için uğraşıyorsunuz. Delikanlılıkta böyle birşey olur mu(?) Televizyonlara çıkıp özgürce konuşacaksınız, ama rt bile yapmama engel olmak için tüm gücünüzle uğraşacaksınız siz kahpesiniz ulan!

4-) Sadat'ın sivil ayağını temsil eden Sabri Balaban’ın yanıma kaç kere geldiğinin HTS kayıtlarını çıkartı, kaç kere telefonla görüştüğümüzün HTS kayıtlarını çıkartın, Sadat başkanı Adnan Tanrıverdi ile telefonla görüşmüş müyüm, görüşmemiş miyim? Telefon HTS kayıtlarını çıkartın.

Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2022, 07:48
SIRADAKİ HABER