Sedat Peker: Korku iklimi oluşturmak için elde malzeme kalmayınca pokemon suratlı Mehmet Barlas’ı sahaya sürmüşler

Barlas, dün ve bugünkü yazısında muhalefete yüklenmişti

© TWITTER
Sedat Peker: Korku iklimi oluşturmak için elde malzeme kalmayınca pokemon suratlı Mehmet Barlas’ı sahaya sürmüşler

Organize suç örgütü liderliğinden hüküm giyen Sedat Peker, Sabah gazetesi başyazarı Mehmet Barlas'la ilgili Twitter hesabından paylaşım yaptı

Peker, "Çaresizlik ne kötü ?Korku iklimi oluşturmak için elde malzeme kalmayınca Pokemon suratlı Mehmet Barlas'ı sahaya sürmüşler. " dedi.

 Mehmet Barlas, bugünkü yazısında Bingöl'de bir şehit yakınına küfür eden İyi Partili Lütfü Türkkan'ın partisinden ihraç edilmesi gerektiğini belirterek, "Gördüğümüz kadarıyla şu ana kadar bu yönde bir gelişme yok

Biz Türkiye olarak siyasette ve toplumsal hayatta rol alan isimlerin davranışlarını mutlaka değerlendirmeliyiz. " demişti

Toplumsal hayatımızda rol alan ve açık açık Türkiye'nin iyiliği değil, kötülüğü için uğraşan isimlerin bir listesini yapsak acaba 150'den fazla mıdırlar?" diyen Barlas  'Türkiye'nin düşmanlarına eskisinden farklı davranmanın zamanının geldiğini' savunmuştu.  

Öte yandan dünkü yazısında da, "Bir bakarsınız, Kemal Kılıçdaroğlu'nun yönettiği Cumhuriyet Halk Partisi kapatılmış ve seçime girmesi yasaklanmış olabilir" ifadelerini kullanmıştı. 

Peker: Sahaya sürmüşler
Türkkan'la şehit yakını arasındaki küfür olayının bir provokasyon olduğunu geçtiğimiz günlerde savunan Peker ise Barlas'la ilgili Twitter hesabından şu ifadeleri kullandı: 

"Çaresizlik ne kötü ?Korku iklimi oluşturmak için elde malzeme kalmayınca pokemon suratlı Mehmet Barlası sahaya sürmüşler. Beklemeyi sevmeyen, ilk gelen otobüse binen kaplama Mehmet; sen boğazdaki lüks mekanlarda gezmeye, iş bağlamaya devam et. Kıpraklık yapma".

SIRADAKİ HABER