Sezgin Tanrıkulu'ndan kendisini hedef gösteren AKP'li gençlik kolları başkanına: Partin sana bunları mı öğretiyor?

CHP Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, AKP Gençlik Kolları Karabük İl Başkanı Özkan Çetinkaya'nın sosyal medyada "Sıra sana da gelecek Sezgin Tanrıkulu" ifadeleriyle kendisini hedef göstermesine tepki gösterdi.

© TWITTER
Sezgin Tanrıkulu'ndan kendisini hedef gösteren AKP'li gençlik kolları başkanına: Partin sana bunları mı öğretiyor?

"Siyasi kimlikleri belli olan insanlar kendi hesaplarından bizleri hedef gösteriyor" diyen Tanrıkulu, AKP'ye ve yargıya çağrıda bulunarak Çetinkaya'dan hesap sorulması gerektiğini söyledi.

"Bu utanmazlığın ve hadsizliğin hesabını verirsin yargı önünde. Hangi cesaretle bunu yapıyorsun? İktidarına mı güveniyorsun medyana mı güveniyorsun yargına mı güveniyorsun? Utanmaz!" diyen Tanrıkulu, AKP'ye de "Buradan Ak Parti yöneticilerine sesleniyorum: Bizleri hedef gösteren bu yöneticilere haddini bildirin, haddini bildirin! Tabi cesareti aslında sizlerden alıyorlar" sözleriyle çağrıda bulundu. 

AKP Gençlik Kolları Karabük İl Başkanı Özkan Çetinkaya, Tanrıkulu'nun Gara operasyonun ardından paylaştığı başsağlığı mesajını alıntılayarak "Sıra sana da gelecek Sezgin Tanrıkulu" ifadelerini kullanmıştı. 

SIRADAKİ HABER