Türk Telekom'dan İstanbul depremi açıklaması

Türk Telekom, bugün İstanbul'da meydana gelen 5.8 büyüklüğündeki depremin ardından hatlarda meydana gelen kesintiyle ilgili açıklama yaptı. Yapılan açıklamada,

© AA
Türk Telekom'dan İstanbul depremi açıklaması

Türk Telekom, bugün İstanbul'da meydana gelen 5.8 büyüklüğündeki depremin ardından hatlarda meydana gelen kesintiyle ilgili açıklama yaptı. Yapılan açıklamada, "Mobil hatlardaki yoğunluk kaynaklı kesinti söz konusu olmakla beraber, sabit ses, geniş bant ve fiber altyapımızda herhangi bir kesinti ve sorun bulunmadığını belirtiriz" denildi.

Türk Telekom, İstanbul’da meydana gelen 5.8 büyüklüğündeki deprem sebebiyle mobil hatlarda yoğunluk kaynaklı kesinti söz konusu olduğunu kabul etti. Kurum, şirketin sabit ses, geniş bant ve fiber altyapısında ise herhangi bir kesinti ve sorun bulunmadığını duyurdu.

Türk Telekom tarafından yapılan açıklamada, “Merkez üssü Silivri olan deprem sebebiyle, mobil hatlardaki yoğunluk kaynaklı kesinti söz konusu olmakla beraber, sabit ses, geniş bant ve fiber altyapımızda herhangi bir kesinti ve sorun bulunmadığını belirtiriz. Sarsıntıdan etkilenen tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun diliyoruz” ifadelerine yer verildi. (HABER MERKEZİ)

SIRADAKİ HABER