Değişen, bir daha değişen, daha da değişen hayatların umut veren öyküleri: Hayatta Kalma Rehberi

Zehra Çelenk’in öykü kitabı “Hayatta Kalma Rehberi”, Everest Yayınları etiketiyle yayımlandı

© Twitter
Değişen, bir daha değişen, daha da değişen hayatların umut veren öyküleri: Hayatta Kalma Rehberi

Köşe yazıları ve senaryolarıyla tanıdığımız Zehra Çelenk’in öykü kitabı “Hayatta Kalma Rehberi”, Everest Yayınları etiketiyle yayımlandı. Kısa sürede ikinci baskısına ulaşan kitabın tanıtım kokteyli 4 Mayıs Cumartesi gecesi Laçin Ceylan’ın ev sahipliğinde, Bitiyatro’da yapıldı.

Değerli oyuncular Mehmet Ali Nuroğlu, Sezin Akbaşoğulları, Tansel Öngel, Ayşenil Şamlıoğlu ve Laçin Ceylan kitaptaki öykülerden parçalarla geceyi renklendirdiler. Zehra Çelenk’le söyleşi ve imzanın ardından kokteylle devam eden geceye Sezgin Tanrıkulu, Buket Uzuner, Selin Nasi, Ali Duran Topuz, Murat Sevinç, Ayşen Şahin Aksakal, Esra Yalazan, Özge Ercan, Önder Abay, Ayça Güçlüten, Onur Orhan, Funda Alp, Meriç Demiray, Selcan Özgür, Kıvanç Koçak, İnanç Koçak, Salih Bolat, Berken Döner gibi basın, siyaset, edebiyat ve TV dünyasından isimler katıldı.

Aile ilişkilerinden aşka, günümüzden geleceğe uzanan bir çeşitlilikte, her gün gerçekleşen olay ve durumlara farklı bir gözle bakmanın şaşırtıcı sonuçlarını içeren öyküler, “umut hep var,” diyor.

SIRADAKİ HABER