Gece Gezmesi başlıyor

Gece Gezmesi, 4 Temmuz'da gerçekleşecek. Konserde yerli ve yabancı sanatçılar yer alacak.

© IMAGES
Gece Gezmesi başlıyor

İstanbul Kültür Sanat Vakfı tarafından 22 yıldır düzenlenen 26. İstanbul Caz Festivali konser ve özel etkinliklerle devam ediyor. Festivalin bu yıl 4 Temmuz Perşembe günü Birlikte Güzel desteğiyle gerçekleştirilecek, gelenekselleşen etkinliği “Gece Gezmesi”, Anadolu yakasında gerçekleşecek.

26. İstanbul Caz Festivali kapsamında bu yıl beşincisi gerçekleştirilecek Gece Gezmesi, 4 Temmuz Perşembe günü saat 19.00’da kapılarını açarak Kadıköy ve Moda’da yer alan çeşitli konser mekânlarında geç saatlere kadar devam edecek. İzleyiciler tek bir biletle Gece Gezmesi’nin tüm mekânlarına giriş sağlayarak konserleri takip edebilecek.

ULUSLARARASI MÜZİSYENLER GECE GEZMESİ’NDE 

Gece Gezmesi programına sadece Türkiye’de değil, uluslararası alanda da ismini duyuran isimlerden Gaye Su Akyol, İsrailli şarkıcı, söz yazarı ve oyuncu Liraz, multi-enstrümantalist, ses tasarımcısı, yapımcı Ah! Kosmos, Tan Tunçağ, ambient’tan elektronik dans müziğine uzanan solo projesi Cava Grande, gotik-pop, dark-wave grubu ELZ AND THE CULT, Hedonutopia, caz dünyasının dikkat çeken sanatçılarından Eda And “Augmented Life” ve funk, rock ve Afrika ritimlerini müziklerinde kullanan The Kites’ın yanı sıra The Ringo Jets, Melis Danişmend, TSU!, Nusaibin, Ekin Fil, Volkan İncüvez “Kün”, Suha Rami, Flux Duo, Şallıel Bros de eklendi.

Anadolu yakasında indie rock, elektronik müzik ve caz gibi farklı tınılarının öne çıkacağı Gece Gezmesi’nde ayrıca solo performanslarıyla dikkat çeken CanOzan ve müzisyen konukları Deniz Tekin, Nova Norda, Birkan Nasuhoğlu, Sedef Sebüktekin, Zozo & Emin ve Lalalar da bulunuyor.

SIRADAKİ HABER