Jennifer Aniston ve Brad Pitt yıllar sonra aynı karede

2005 yılında boşanan Hollywood'un en ünlü çiftlerinden biri olan Jennifer Aniston ve Brad Pitt, dün akşam gerçekleştirilen SAG Ödülleri'nde ayrılık sonrası ilk kez aynı karede görüntülendi.

Jennifer Aniston ve Brad Pitt yıllar sonra aynı karede

Dün akşam düzenlenen SAG Ödülleri'nde ise yıllar sonra bir ilk gerçekleşti. 2000 yılında evlenen ve 2005 yılında boşanan Jennifer Aniston ve Brad Pitt, dün akşam gerçekleştirilen törende ayrılık sonrası ilk kez beraber görüntülendi.
Brad Pitt'in rol arkadaşı Angelina Jolie ile ilişki yaşamasının ardından ayrılan çift, 2005 yılından beri ilk defa kameraların önünde birbirlerine sarılıp gülümsedi.
Dikkat çeken görüntülerin birinde, Pitt'in 50 yaşındaki oyuncunun kolunu tutarken, Aniston Pitt'in göğsüne dokunuyor.
Pitt, “Once Upon a Time in … Hollywood” filmindeki rolünden En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu ödülünü alırken Aniston  “The Morning Show' dizisineki rolü için En İyi Kadın Oyuncu ödülünü aldı.
15 yıldır ayrılan çift bu süre boyunca arkadaş kaldı.  Pitt geçen sene Aniston'ın 50. yaş günü partisinde de görüldü anca eski eşiyle aynı kareye girmedi.

Brad Pitt ve Jennifer Aniston 2000-2005 yılları arasında evli kalmış, Brad Pitt'in rol arkadaşı Angelina Jolie ile aşk yaşaması sonrasında ise boşanmışlardı.

SIRADAKİ HABER