Madonna yine konserini iptal etti

"Konserlerimi iptal etmek zorunda kalmak, beni, tahmin edebileceğinizden daha fazla yaralıyor”

© INSTAGRAM
Madonna yine konserini iptal etti

Madame X turnesi kapsamında Boston’daki üç konserini ve Lizbon konserini gösteriye sadece 45 dakika kala iptal eden Madonna, bu defa Londra’da vermesi planlanan konsere çıkamadı. Hayranlarından özür dileyen şarkıcı, “Bedenimi dinlemeli, sağlığıma öncelik vermeliyim” dedi.

Instagram’da yaptığı paylaşımla birkaç gün dinleneceğini söyleyen ünlü şarkıcı, “27 Ocak’ta Londra’da vereceğim konseri iptal etmek zorunda kaldığım için çok üzgünüm. Hepinizin bildiği gibi turnenin başında rahatsızlık geçirdim. Daima bedenimi dinlemeli ve sağlığımı önceliğim haline getirmeliyim. Yapmak isteyeceğim son şey hayranlarımı hayal kırıklığına uğratmak ya da şovumun bütünlüğünü tehlikeye atmak” dedi. Bilet paralarının iade edileceğini söyleyen Madonna, konser takvimine göre 29 Ocak’taki konsere çıkacağını belirtti.

Şarkıcı hayranlarından tekrar özür dileyerek, “Konserlerimi iptal etmek zorunda kalmak, beni, tahmin edebileceğinizden daha fazla yaralıyor” ifadesinin de kullandı. Madonna, London Palladium’da 29 Ocak Çarşamba günü konser verecek ve ardından aynı mekanda 13 performans daha sergileyecek.

Lizbon konseri dışında, Madame X turnesi kapsamında Boston’daki 3 konserini daha iptal eden Madonna, hiçbirinde sağlık sorununu açıklamamış, ağrılarının dayanılmaz olduğunu ve dinlenmesi gerektiğini dile getirmişti.

SIRADAKİ HABER