Organize İşler Sazan Sarmalı, açılışı 923 bin kişiyle yaptı

Yılmaz Erdoğan'ın yeni filmi Organize İşler Sazan Sarmalı hafta sonu 923 bin 663 kişi tarafından izlendi.

© Twitter
Organize İşler Sazan Sarmalı, açılışı 923 bin kişiyle yaptı

Box Office Türkiye’nin verilerien göre, Yılmaz Erdoğan’ın bin 400 salonda gösterime yeni filmi Organize İşler Sazan Sarmalı, 923 bin 663 seyirciyle açılışını gerçekleştirdi. Hafta sonu en çok izlenen film olan Organize İşler Sazan Sarmalı, Erdoğan’ın filmografisindeki en iyi açılış performansı olarak da kayıtlara geçti.

Listenin ikinci sırasında da yine bir BKM yapımı yer aldı. Vizyondaki üçüncü hafta sonunu geride bırakan Can Dostlar, 145 bin 809 seyirci tarafından izlendi ve toplamda 1 milyon seyirci baremini geride bıraktı.

Bir önceki hafta sonunun gişe lideri Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3: Gizli Dünya, 132 bin 495 seyirciyle üçüncü sırada kendine yer bulurken, üçüncü hafta sonunu geride bırakan bir diğer yapım Çiçero, 54 bin 882 seyirciyle dördüncü sırada yer aldı. Ralph ve İnternet – Oyunbozan Ralph 2 ise 39 bin 532 seyirciyle hafta sonu listesinin beşinci sırasında yer alan yapım oldu.


45 DAKİKA REKLAM UYARISI

Öte yandan sinema salonlarındaki uzun reklam gösterimiyle ilgili BKM’den bir açıklama geldi. BKM, Instagram hesabından şu duyuruyu yaptı:

SIRADAKİ HABER