'Patron' Instagram'da!

Cemal Hünal ve Onur Şenay 'Patron'u Instagram'a taşıdı: Herkesi bekliyoruz.

© INSTAGRAM
'Patron' Instagram'da!

 Cemal Hünal ile Onur Şenay üç sezon kapalı gişe oynadıkları “Patron” adlı tiyatro oyununu Cuma, Cumartesi ve Pazar gecesi üç bölüm halinde Kats Sahne’nin Instagram hesabından canlı olarak oynayacaklar. Salgın nedeniyle “Evde Kal”a destek vermek amacını taşıyan iki sanatçı oyunu güncelleyerek “PATRON Covid 19 Güncel” adıyla sahneleyecekler.

Kats Sahne’de seksen dakika oynadıkları oyunu üç bölüme ayıran iki sanatçı bugün, 11 Nisan Cumartesi ve 12 Nisan Pazar geceleri saat 21.00 de Instagram’da Kats Sahne’nin resmi hesabından seyirci karşısına çıkacaklar. İlk kez sosyal medyadan canlı olarak tiyatro oyunu sahnelemeye hazırlanan ikili “Bu zor günlerde evde kalanlara tiyatro ile biraz moral ve farklı bir ortam sunmayı hedefledik. Oyunu tiyatro sahnesinde gibi canlı oynayacağız herkesi evde tiyatroya bekliyoruz” dediler.

‘SADIK’ VE ‘OKAN’ BU KEZ INSTAGRAM’DA 

Kara komedi dalında sahnelenen ve sezonda tiyatro severlerin beğeni ile izledikleri “PATRON Covid 19 Güncel” oyununda “Sadık” karakterini Cemal Hünal, “Okan” karakteri ise Onur Şenay canlandırıyor.

Çocukluk arkadaşı olan iki kafadar Sadık ve Okan birlikte “Patron” adı verdikleri bir mafya lideri için çalışmaktadırlar. Patron’un ölüm talimatı verdiği birini öldürürler, fakat yanlış kişiyi öldürdüklerini fark ederler. Patron’un gazabından çok korkan iki kafadar, Patron’a gidip durumu kendi ağızlarından anlatmak isterler.

SIRADAKİ HABER