Quentin Tarantino, şimdiye kadar yaptığı en iyi filmi açıkladı

Bol ödüllü yönetmen Quentin Tarantino, sonunda o çok merak edilen soruya yanıt verdi ve en sevdiği filmi açıkladı.

© DepoPhotos
Quentin Tarantino, şimdiye kadar yaptığı en iyi filmi açıkladı

Hollywood’un en sıra dışı ve başarılı yönetmenlerinden biri olan Quentin Tarantino, katıldığı bir programda yıllardır merak edilen soruya yanıt verdi.

Her yönetmen ya da oyuncuya sorulan klişe bir soru vardır: “Yaptığın en iyi film hangisi?” Pek çok kişi bu soruya bir yanıt vermekten kaçınır, hatta Tarantino da onlardan biriydi. Ancak ünlü yönetmen bu konuda biraz daha şeffaf olmaya karar vermiş görünüyor.


Tarantino, geçtiğimiz günlerde çıkardığı yeni kitabı “Cinema Speculation”ın tanıtımı kapsamında Howard Stern’ün programına konuk oldu ve nihayet o çok merak edilen soruya da yanıt verdi.


Film izlemeyi seven yönetmen, aslında filmleri o kadar çok seviyor ki ve sonunda film çekmeye hatta bazı filmlerde de rol almaya başlıyor. Tarantino’nun bu film aşkı sektörde, “film çekmediğinde de izliyor” olarak yorumlanıyor ve o yüzden en sevdiği filmini açıklarken Tarantino, fazlasıyla tartmış ve düşünmüş olabilir.


Stern’ün sorusu üzerine ünlü yönetmen, şimdiye kadar bu soruya her zaman tüm filmlerinin çocuğu gibi olduğunu söyleyerek cevap verdiğini, ancak bu defa bir isim söyleyeceğini belirtiyor ve Bir Zamanlar Hollywod’da (Once Upon A Time In Holyywood) filmini söylüyor.

2019 yapı filmde; Leonardo DiCaprio, Margot Robbie, Dakota Fanning gibi birbirinden ünlü isim yer alıyor.

SIRADAKİ HABER