Stranger Things yıldızı ilham aldığı isimleri sıraladı

"Stranger Things" dizisinin yıldızı Maya Hawke, moda anlayışında örnek aldığı isimlere değindi.

© DepoPhotos
Stranger Things yıldızı ilham aldığı isimleri sıraladı

Ünlü oyuncular Uma Thurman ve Ethan Hawke’un kızı olan oyuncu ve şarkıcı Maya Hawke, son röportajında annesinin kültürü ve stil anlayışından her zaman etkilendiğini açıkladı.

Elle dergisine röportaj veren Hawke, “Tanıdığım en şık insanların hepsinin bir üniforması var, benimki de kot pantolon, tişört ve ceket.”

Uma Thurman…

“Bu, tasarladıkları kıyafetlerden çok tasarımcının kendisi gibi giyinmeyi istemek gibi bir şey. İlham açısından, kesinlikle annemden tonlarca miras aldım.”

“Daha dün, seyahatlerinden ve Budizm, Tibet ve Dalai Lama ile aşırı ilgili olan ebeveynlerinden etkilenerek hayatım boyunca yaşadığım evleri nasıl dekore ettiğinden bahsediyorduk.”

“Daireme baktığımda, kesinlikle onun gibi olmak isteyen birinin mekanı gibi görünüyor,” dedi.

SAÇ KONUSUNDA FAVORİSİ İSE…

Saçları konusunda ise Nirvana grubunun efsanevi müzisyeni Kurt Cobain’den ilham aldığını söyleyen Hawke, “Gerçekten Kurt Cobain gibi görünmek isterdim!” diyor.

Kurt Cobain…

Genç oyuncu, tarzı konusunda “Bazen gerçekten iyi günlerin ve ara sıra da gerçekten kötü günlerin oluyor. Ara sıra tüm farklılıkların bir araya gelip sizi Kurt Cobain gibi gösterdiği mucizevi, harika bir gün geçirmek için çok fazla dağınıklığa ve hataya yer olduğunu kabul ediyorsunuz.” açıklamasını yaptı.

SIRADAKİ HABER