Stranger Things yıldızından samimi itiraf: “Ölmesini çok isterdim”

Stranger Things'e sonradan dahil olsa da dizinin hayranları tarafından hızla benimsenen Maya Hawke, diziyle ilgili samimi açıklamalar yaptı. Hawke, canlandırdığı karakter Robin Buckley'nin ölmesini ya da bir spin-off'ta olmasını istediğini söyledi.

© Netflix
Stranger Things yıldızından samimi itiraf: “Ölmesini çok isterdim”

Netflix’in fenomen dizisi Stranger Things, beşinci ve son sezonu için hazırlıklara devam ederken hayranların spin-off beklentisi de artıyor.

Dizide Robin Buckley karakterini canlandıran Maya Hawke da spin-off bekelntileriyle ve karakterinin sonuyla ilgili samimi açıklamalar yaptı.

Hawke, Rolling Stone’a verdiği röportajda şunları söyledi: “Ölmeyi ve kahramanımın anını yakalamayı çok isterim. Her aktörün yapacağı gibi onurla ölmeyi çok isterim. Ama Duffer Brothers’ın oyuncularını sevme şeklini seviyorum. Benim ve diğer herkes için bu kadar güzel yazmalarının nedeni, oyuncularına ve karakterlerine aşık olmaları ve onları öldürmek istememeleri. Bence bu sahip oldukları güzel bir nitelik.”


Ayrıca Hawke, Steve Harrington karakterine hayat veren Joe Keery ile çalışmaktan mutlu olduğunu belirtirken, Duffer Kardeşler’in mayıs ayında duyurduğu spin-off için de şunları söyledi: “Genellikle yan ürünlere hayran olmasam da eğer bunu Joe Keery ile yapacaksam oynarım. Joe mükemmel bir yardımcı yıldız oldu. Çok komik, harika ve zeki. O mükemmel bir iş arkadaşı ve onunla her şeyi yaparım.”

Bilim kurgu dramasının 5. sezonu öncesinde, Duffer Kardeşler, final sezonu için çok fazla yeni karakter eklememeye çalışacaklarını söylemiş olsa da spin-off için herhangi bir açıklama yapmamışlardı.

SIRADAKİ HABER