Chris Evans’ın son hamlesi aşk dedikodularını güçlendirdi

Bir süredir adı Portekizli oyuncu Alba Baptista ile anılan Chris Evans, Instagram'da Baptista'nın paylaşımına yaptığı yorumla bu dedikoduları güçlendirdi.

© DepoPhotos
Chris Evans’ın son hamlesi aşk dedikodularını güçlendirdi

Marvel’ın Kaptan Amerika’sı olarak parlayan ve birbirinden başarılı yapımda yer alarak dikkatleri çeken Chris Evans, sadece kariyeri ile değil; aynı zamanda fiziğiyle de pek çok izleyicinin gözdesi. Haliyle Evans’ın aşk hayatı da en az yeni projeleri kadar dikkat çekiyor. Bir zamanların Kaptan Amerika’sı, son zamanlarda Portekizli bir oyuncu ile anılıyor.

Söylentilere göre Evans ve Alba Baptista bir süredir beraber. Hatta son olarak Evans’tan bu dedikoduları kuvvetlendiren bir hareket de geldi.

25 yaşındaki oyuncu, Portekiz’de vizyona giren yeni filminden bazı kareler paylaştı ve “Umarım izlersiniz, aşk dolu bir film” yazdı. 41 yaşındaki Evans da Baptista’nın gönderisine alkışlayan el emojisi ve eriyen yüz emojisi bırakaraktı. Evans’ın yorumu 3500’den fazla beğeni aldı.


Çifte yakın bir kaynak, ikilinin bir yıldan uzun süredir beraber ve ciddi olduklarını söyledi: “Aşıklar ve Chris hiç bu kadar mutlu olmamıştı. Ailesi ve arkadaşları ona tapıyor.”

Geçtiğimiz günlerde People dergisi tarafından “yaşayan en seksi adam” seçilen Evans, daha önce Jenny Slate, Minka Kelly ve Jessica Biel ile ilişkiler yaşamıştı.

SIRADAKİ HABER