Donald Trump’ın kızı nişan yüzüğüne 5,5 milyon TL’lik pırlanta ekletti

ABD eski başkanı Donald Trump'ın kızı Tiffany Trump'ın düğününde taktığı lüks takılar gündem oldu. 20 karattan daha büyük küpeler takan Tiffany, nişan yüzüğünü de 28 milyon TL değerine getirecek elmaslarla yükseltti.

© TWITTER
Donald Trump’ın kızı nişan yüzüğüne 5,5 milyon TL’lik pırlanta ekletti

Lübnanlı milyarder iş insanı Michael Boulos (25) ile dünya evine giren Tiffany Trump (29), düğün gününe özel olarak nişan yüzüğünü orijinalinden yaklaşık 5,5 milyon TL (300 bin dolar) daha fazla olan değerli taşlarla güncelledi.

Tiffany Trump, üvey kız kardeşi Ivanka Trump…

Daily Mail’in haberine göre, toplamda 28 milyon TL (1,5 milyon dolar) değerinde bir nişan yüzüğüyle evlenen Tiffany, 20 karattan büyük, 16 pırlantadan oluşan damla biçiminde küpelerle görünümünü tamamladı.

Eşi Michael, geçen yıl Londralı kuyumcu Samer Halimeh tarafından tasarlanan 13 ayar zümrüt kesim pırlanta yüzükle evlenme teklif etmişti ancak yüzük yine Samer Halimeh tarafından ek pırlantalarla güncellendi. Fiyatı 1,2 milyon dolar olan orijinal yüzüğün 1,5 milyon dolara yükseldiği söyleniyor.

Marla Maples, Michael Boulos, Tiffany Trump, Donald Trump…

Çift, cumartesi günü, Donald Trump’ın Florida, Palm Beach’teki görkemli Mar-a-Lago malikanesinde evlendi. Tiffany, Trump’ın 1993-1999 yılları arasında evli kaldığı ikinci eşi Marla Maples’ten dünyaya geldi.

SIRADAKİ HABER