Duy Beni 3. bölümünde neler yaşandı? Duy Beni 3. bölüm izle

İşte Duy Beni 3. bölümünde yaşananlar ve 3. bölüm izleme ekranı

© STAR TV
Duy Beni 3. bölümünde neler yaşandı? Duy Beni 3. bölüm izle

Duy Beni, 3. bölümüyle 21 Temmuz Perşembe akşamı ekranlara geldi. Duy Beni izleyicileri, dizinin beklenen üçüncü bölümünde neler yaşandığını merak ederek, ''Duy Beni 3. yeni bölümü'' şeklinde aratmalara başladı. Duy Beni 3. bölümünde neler yaşandı? Duy Beni 3. bölüm izleme ekranı:

Star Tv ekranlarından seyircisi ile buluşan Duy Beni dizisi 3. bölümüyle ekranlara geldi. Dizinin son bölümünü kaçıranlar, Duy Beni 3. bölümünde neler yaşandığını merak ediyor.

Duy Beni 3. bölümünde neler yaşandı?

''Yaşadıkları zorbalık Ekim ve Bekir’i alt üst etse de Ekim tekrar ayağa kalkıp kötülerle savaşmaya kararlıdır. Bu sırada onlara uzanan yardım eli, herkesi şaşırtır. Kanat kafaları karıştırırken, öğretmen Selim’in okulda yaşananlarla alakalı şüpheleri giderek artmaktadır. 

Melisa’nın elinde tuttuğu Ekim’in görüntülerine ise sürpriz bir isim ulaşır.Bu hamle, okuldaki tüm dengeleri bir kez daha alt üst edecektir.Tüm olanları izleyen Kanat’la Ekim’in arasında neler olduğunu merak eden biri daha vardır. Aziz…

Ekim, Gerçek Koleji’ndeki zorbalarla başa çıkmaya çalışırken, bir yandan en yakın arkadaşı Leyla’yla arasını düzeltmeye çalışır. Ancak Leyla’nın öfkesi, ardından sosyal medyada yaptığı bir hamle dikkatleri tekrar kazaya çeker.

Sırlar yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlarken, Ekim’in okuldakileri daha yakından tanımak amacıyla gittiği partide hiç beklemedik bir olay olur. Ekim bu kez zorbalığa kesinlikle dur diyecektir.''

Duy Beni 3. bölüm

SIRADAKİ HABER