Ece Seçkin'den, kendisi üzerinden öğrencisinin boyuyla alay eden öğretmene tepki

"Öğrencinizin boyu uzayacaktır ama sizin onu aşağıladığınız bu paylaşım daima kalacak"

© INSTAGRAM
Ece Seçkin'den, kendisi üzerinden öğrencisinin boyuyla alay eden öğretmene tepki

Sosyal medya platformu Twitter'da, Şenol Durmaz adlı bir hesap, öğretmen olduğunu iddia ederek yaptığı paylaşımda, "Rojin, 'Ooo hocam saçlarınız çıkmış diyor'. Sabah pansiyondan çıkarken boy aynası yerine el aynasına bakan, Ece Seçkin kadar boyu olana bak sen" ifadelerini kullanan Durmaz'a, şarkıcı Ece Seçkin tepki gösterdi. Seçkin, "Hocam, öğrencinizin boyu uzayacaktır ama sizin bir öğretmen olarak, kendisinin yaşının yetmediği bu platformda bu alaycı sözlerle aşağıladığınız tweet daima kalacaktır" dedi. 

Twitter'da, 'Senol_Durmaz34' isimli bir kullanıcı, öğretmen olduğunu belirttiği paylaşımında, "Bugün, okulumuzun çok değerli öğrencilerinden Rojin: "Ooo hocam saçlarınız çıkmış diyor." Sabah pansiyondan çıkarken boy aynası yerine el aynasına bakan, Ece Seçkin kadar boyu olana bak sen. Sen o boyla benim kafamı nasıl gördün?" ifadelerini kullandı. 

Ece Seçkin ise adının geçtiği paylaşımı alıntılayarak, şunları söyledi:

"Hocam, okulunuz öğrencilerinden Rojin'in boyu hızla uzayacaktır. Ama sizin bir öğretmen olarak, değerli öğrencinizi kendisinin yaşının yetmediği bu platformda bu alaycı sözlerle aşağıladığınız tweet daima kalacaktır. Bu arada saçlarınızın çıkmasına sevindim." 

Paylaşımların ve gelen tepkilerin ardından 'Senol_Durmaz34' isimli hesabın kapatıldığı görüldü. 

SIRADAKİ HABER