Ellen DeGeneres komadaki eski sevgilisi Anne Heche hakkında konuştu

Geçtiğimiz günlerde trajik bir trafik kazasıyla gündeme gelen ve komada olan oyuncu Anne Heche'nin durumu ciddiyetini korurken eski sevgilisi Ellen DeGeneres konuştu.

© INSTAGRAM
Ellen DeGeneres komadaki eski sevgilisi Anne Heche hakkında konuştu

Ellen DeGeneres, eski sevgilisi Anne Heche’nin trafik kazası sonucu hastaneye kaldırılmasıyla ilgili bir soruya kısaca yanıt verdi.

1997’den 2000’e kadar Heche ile birlikte olan DeGeneres’e eski kız arkadaşının nasıl olduğu sorulduğunda, “Birbirimizle iletişim halinde değildik, bu yüzden bilemiyorum. Kimsenin incinmesini istemiyorum” diye yanıt verdi.

DeGeneres ve Heche üç yıl birlikte olmuşlardı.

DeGeneres gibi, Heche’nin daha önce birlikte olduğu isimlerden James Tupper ve Thomas Jane de trajik haberi aldıktan sonra düşüncelerini dile getirdi. James Tupper, Heche’nin bir fotoğrafını Instagram’da paylaşarak duaların bu gece hastanedeki oyuncuya gitmesini diledi.

Anne Heche’nin durumu ciddiyetini korumaya devam ediyor.

Ünlü oyuncu Anne Heche, Los Angeles’ın Mar Vista bölgesinde mavi Mini Cooper’ını önce bir apartman binasına, ardından bir eve çarptıktan sonra aracı alevler içinde kalmıştı. Vücudunda ciddi yanıklar olduğu bildirilen ünlü oyuncunun yaklaşık 30 dakika arabanın içinde kaldığı bildirildi.

Heche’nin kazasının nedeni henüz belirlenemedi, ancak kaza anındaki görüntülerde içki şişesine benzer bir şişenin görülmesi alkollü olabileceğine dair şüpheleri artırdı.

SIRADAKİ HABER