Enola Holmes yıldızı Millie Bobby Brown’dan samimi açıklamalar

Önce Stranger Things ardından da Enola Holmes ile geniş bir hayran kitlesine sahip olan Millie Bobby Brown, rol arkadaşlarıyla olan ilişkilerini samimi bir şekilde anlattı. Henüz 18 yaşında olan Brown, Henry Cavill ile daha olgun bir ilişkisi olduğunu söyledi.

© Netflix
Enola Holmes yıldızı Millie Bobby Brown’dan samimi açıklamalar

Stranger Things ile kariyerinde yükseliş yakalayan Millie Bobby Brown, yine Netflix yapımı Enola Holmes filmiyle yıldızını parlatmayı başardı.

İkinci film, akış platformunda yayına girerken basının ilgisini çeken Brown, birbirinden samimi açıklamalar yaptı. Genç yıldız, henüz 12 yaşındayken çekimlerine başladığı Stranger Things ile gençlik döneminin başlarında yer aldığı Enola Holmes filmlerindeki rol arkadaşlarıyla ilişkilerini kıyasladı.

Millie Bobby Brown, “Enola Holmes 2″deki başrol oyuncusu Henry Cavill ile olan ilişkisinin “Stranger Things”deki oyunculardan farklı olduğunu çünkü kendisinin ve Cavill’in “gerçek bir yetişkin ilişkisi” olduğunu söyledi.

Brown, kendisinin ve Cavill’in başrol oyuncuları olarak ilişkilerinde sınırları olduğunu söyledi. İkili, “Enola Holmes” filmlerinde Sherlock ve Enola Holmes kardeşleri canlandırıyor.

Brown, “Henry ile aramızdaki gerçek bir yetişkin ilişkisi gibi. Henry’i tanıyorum. Benimle sınırları var. Özel hayatı hakkında soru sormama izin yok. ‘Millie, kapa çeneni. Hayır’ gibi… Stranger Things’dekilerle farklı. Sınır yok çünkü hepimiz kardeşiz. Ama Henry bana karşı çok katı ki bunu takdir ediyorum” diye anlatıyor.

Brown, Netflix dizisi “Stranger Things”deki başrol oyuncularıyla ilişkisinin, birlikte büyüdükleri göz önüne alındığında daha ailevi olduğunu söylüyor. Hatta Brown, daha önce bir röportajında “Stranger Things”de Will Byers’ı canlandıran Noah Schnapp’ın aralarında bir evlilik anlaşması olduğunu bile söylemişti. Anlaşmaya göre; ikili 40 yaşına kadar bekar olurlarsa, birbirleriyle evlenecekler.

SIRADAKİ HABER