'Gerard Pique, Shakira'yı aldattı' iddiası

Barcelona'nın yıldızı Gerard Pique ile müzik dünyasının yıldız ismi Shakira'nın ayrılık kararı aldığı iddia edildi. Pique'nin Shakira'yı aldattığı sırada 'suçüstü' yakaladığı öne sürülüyor.

© AP
'Gerard Pique, Shakira'yı aldattı' iddiası

İspanyol basını, birliktelikleriyle sık sık gündeme gelen Shakira ile Gerrard Pique'nin ayrılma aşamasına geldiğini yazdı. 

NTV'nin İspanyol El Periodico yu kaynak gösterdiği habere göre Shakira eve geldiği anda Gerard Pique'yi başka bir kadınla yakaladı. Pique, 'Ben masumum' diyerek kendisini savunsa da, Kolombiyalı şarkıcı buna inanmadı. Pique ise Barcelona'daki eski dairesine taşındı.

İkilinin ilişkilerinde bir problem yaşandığı kaydedilirken; daha önce Pique'yi sık sık Instagram'daki sosyal medya hesabından paylaşan Shakira, 21 Mart'tan bu yana sevgilisi ile ilgili herhangi bir şey paylaşmadı.

Shakira, "Planet Weird" podcast'inde evlilik fikrinin kendisini korkuttuğunu söyleyerek "Bu yasak meyve gibi, onu dikkatli tutmayı tercih ediyorum ve davranışlarına bağlı olarak her şeyin mümkün olduğuna inanıyorum" demişti.

SIRADAKİ HABER