Harry Styles’tan hayranına sürpriz… Bebeğin cinsiyetini açıkladı

Cuma günü Los Angeles'ta gerçekleşen Harry Styles konserine gidenler oldukça sıra dışı bir âna tanık oldular. Ünlü şarkıcı, sahnede hamile bir hayranına, bebeğinin cinsiyetini açıklayarak sürpriz yaptı.

© REUTERS
Harry Styles’tan hayranına sürpriz… Bebeğin cinsiyetini açıkladı

Son yıllarda ilginç cinsiyet belirleme partileri sık sık sosyal medyada olay oluyor. Anne ve baba adayları bebeklerinin cinsiyetini kendilerine değil de bir yakınlarına iletilmesini istiyor ve ardından da konsept partilerle herkesin önünde bebeklerinin cinsiyetini öğreniyorlar. Kestikleri yaş pastanın içi tamamen pembe ya da mavi olanlar, siyah bir balon patlatıp üzerlerine konfetiler yağanlar…

Ancak cuma günü çok daha farklı bir cinsiyet belirleme partisi yaşandı ve hatta buna ünlü şarkıcı Harry Styles da ortak oldu. Şarkıcı Los Angeles’taki konserinde dört aylık hamile olan Sydney adlı bir hayranının cinsiyet belirleme partisine dahil oldu.

Styles, zarfı açmadan önce bu partilerde sık sık söylenen “bilmediğin bir şey biliyorum” cümlesiyle giriş yaparak espri yaptı. Ardından da anne adayına ve konserdeki binlerce hayranına “bu bir kız” diye duyurdu.

28 yaşındaki şarkıcı haziran ayında da bir Wembley konseri sırasında bir hayranının eşcinsel olduğunu açıklamasına yardım etmişti. Styles hayranı “Dışarı çıkmama yardım et” yazan bir karton taşıyordu. Eski One Direction üyesi kartonu aldı ve ardından da gökkuşağı renklerindeki Onur bayrağını salladı.

SIRADAKİ HABER