Işın Karaca yeni bir aşka yelken açtı

Tuğrul Odabaş'tan kısa bir süre önce boşanan, önceki eşi Sedat Doğan ile kriz yaşayan Işın Karaca'nın yeni bir aşka yelken açtığı iddia edildi.

© Instagram
Işın Karaca yeni bir aşka yelken açtı

Tuğrul Odabaştan, geçtiğimiz ay tek celsede boşanan ünlü sanatçı Işın Karaca’nın yeni bir aşka yelken açtığı öne sürüldü. Magazinburada.net’in haberine göre; havalimanında görüntülenen Karaca, elinde valiz bulunan genç bir adama sarıldı. Konseri sonrası evine çok yakın bir otele girerken görüntülenen şarkıcı, sarıldığı adamla aynı otelden çıkarken görüntüledi.

Otelden ayrı ayrı çıkan ikili ileride buluşarak bir araca binip gözlerden uzaklaştı. Çok geçmeden söz konusu adamın müzisyen Can Yapıcıoğlu olduğu öğrenildi. Dün Bağdat caddesinde bir arkadaşı ile görüntülenen Karaca’ya bu iddialar soruldu. Şaşıran ve sessiz kalan Karaca, “Can Yapıcıoğlu ile aşk mı yaşıyorsunuz?” sorusuna “Ben ne yaşadığımı anlamadan siz nereden biliyorsunuz” cevabını verdi.


Bugün 2. Sayfa’ya katılan Karaca, aşk iddialarını doğruladı. Karaca, yeni ilişkisi ile ilgili şöyle dedi: “Biz 6 Aralık’ta bir şeyler yaşamaya karar verdik. Çok yeni, çok cici, çok talı bir şey. ‘Ay kusura bakma, boşanma ile çok yakın oldu’ deyip başlamasa mıydım? Evliliğim bitti, bir caz gecesinde konsere katıldım. 6 Aralık gecesiydi sanırım. Böyle bir şey oldu. Öncesi yok…Karşılıklı olarak birbirimize açıldık. Yapabileceğim bir şey yoktu yani… Can ile aramızda yaş farkı var ama abartılacak bir şey değil. Çok güzel bir şey yaşıyoruz. Şimdilik bu kadar…”

SIRADAKİ HABER