İzzet Yıldızhan'a bir tepki de Gonca Vuslateri'den: 'Çok korkuyorum sahnede ne giyeceğimize karar verecek diye'

Geçen aylarda "Kızlarımın eş seçme şansı yok, flörte karşıyım" sözleriyle gündeme gelen türkücü İzzet Yıldızhan, son olarak konserlerinde giydikleri iddialı kostümlerle konuşulan ünlü isimleri eleştirmiş, "Külotla da sahneye çıkmasınlar bir zahmet" ifadelerini kullanmıştı. Ünlü türkücünün açıklamalarına tepki yağarken, konuya ilişkin bir paylaşım da oyuncu Gonca Vuslateri'den geldi.

© INSTAGRAM
İzzet Yıldızhan'a bir tepki de Gonca Vuslateri'den: 'Çok korkuyorum sahnede ne giyeceğimize karar verecek diye'

Türkücü İzzet Yıldızhan, konserlerinde tercih ettikleri kostümlerle konuşulan Gülşen, Hadise ve Hande Yener gibi ünlü isimleri eleştirdi. "Külotla da sahneye çıkmasınlar bir zahmet" ifadelerini kullanan ünlü türkücünün açıklamaları sosyal medyada tepki çekti.

Yıldızhan, şu ifadeleri kullandı:

"Her sanatçının yaşam biçimi var, saygı duyarım ama şu da bilinmeli ki burası Türkiye. Herkes bu topluma göre yaşamalı. Külotla da sahneye çıkmasınlar bir zahmet. Ben demiyorum ki peçe ile çıksın. Ama sahne adabı denilen bir şey var. Ben ekranlarda böyle şeyler görmek istemiyorum. Biz nispeten de olsa örf adetlerimize dikkat ediyoruz."

BİR TEPKİ DE GONCA VUSLATERİ'DEN
Ünlü türkücünün ifadelerine pek çok sosyal medya kullanıcısı ve ünlü isim tepki gösterirken; konuya ilişkin bir paylaşım da oyuncu Gonca Vuslateri'den geldi.

Vuslateri, sosyal medyadan yaptığı paylaşıma "Çok korkuyorum sahnede ne giyeceğimize İzzet Yıldızhan karar verecek diye.. " notunu düştü.

NE OLMUŞTU?
Yıldızhan, geçen aylarda yaptığı 'flört' açıklamasıyla gündeme gelmişti. Kızlarının "İşte benim sevgilim" demesi gibi bir durumun söz konusu olamayacağını söyleyen Yıldızhan, "Onların bir eş seçme şansı yok. Karşıma eş getirme şansı yok. Ben seçmeyeceğim tabii ki. Mutlaka aileler görüşür, bu böyle bilinir. Benim kızım öyle flört falan yaşayamaz. Bombaysa al söylüyorum. Böyle yani! Ben böyle doğru buluyorum..." demişti.

SIRADAKİ HABER