Jennifer Lopez ve Ben Affleck, Las Vegas'ta arabalı kilisede evlendi

"Aşk iyi yüreklidir. Ve gördük ki aşk sabırlıdır. 20 yıl bekleyecek kadar sabırlı..."

© AP
Jennifer Lopez ve Ben Affleck, Las Vegas'ta arabalı kilisede evlendi

Pop ikonu Jennifer Lopez ve oyuncu Ben Affleck, cumartesi günü Las Vegas'ta 'arabalı bir kilisede' evlendi. Çift, böylece 20 seneye 2'den farklı ilişki ve sayısız tabloid haberi sığdıran ilişkiyi taçlandırdı.

Lopez, evliliği pazar günü hayranları için hazırladığı bültende, "Bunu yaptık" diyerek duyurdu. Lopez, Affleck'le nişanlandığını da aynı bülten üzerinden duyurmuştu. 

Pop yıldızı, "Aşk güzeldir. Aşk iyi yüreklidir. Ve gördük ki aşk sabırlıdır. 20 yıl bekleyecek kadar sabırlı" yazdıktan sonra bülteni Jennifer Lynn Affleck diye imzaladı. 

Lopez, cumartesi günü Affleck'le Las Vegas'a uçtuklarını evlilik belgeleri için 4 çiftle birlikte sıra beklediklerini ifade etti. Lopez, saat gece yarısını biraz geçtikten sonra arabalara servis yapan "A Little White Wedding Chapel"de evlendiklerini belirtti. Bu kilise, insanların arabayla içinden geçebildiği "Aşk Tüneli" ile ünlü.

Lopez, "Yeterince uzun yaşarsanız hayatınızın en güzel anının çocuklarınız ve hayatınızın kalanını birlikte geçireceğiniz kişiyle birlikte sabah 12.30'da Las Vegas'ta bir arabanın içinde aşk tünelinden geçmek olduğunu anlayabilirsiniz" ifadelerini kullandı.

52 yaşındaki Lopez ve 49 yaşındaki Affleck, 2000'li yılların başında ilişki yaşamışlardı. O dönem nişanlandılar ancak evlenmediler. 

Affleck, 2005 yılında Jennifer Garner ile evlendi. 2018'de boşanan çiftin birlikte 3 çocuğu var.

Lopez ise 1997-1998 yıllarında Ojani Noa, 2001-2003 yılları arasında Cris Judd ile evliydi. Daha sonra pop yıldızı, meslektaşı Marc Anthony ile evlendi ve çift 10 yıl birlikte kaldı. Çiftin ikizleri bulunuyor. 

SIRADAKİ HABER