Jennifer Lopez’den yıllar sonra gelen Ben Affleck itirafı: “Ölecekmişim gibi hissettim”

Magazin dünyasının en dikkat çeken ve merak uyandıran çiftlerinden biri olan Jennifer Lopez ve Ben Affleck, geçtiğimiz aylarda 20 yılın ardından nihayet evlenmişti. Ancak çiftin dünyaevine giden yolları pek de kolay olmadı. Lopez, yıllar önce Ben Affleck ile ayrıldığında hissettiği acıyı itiraf etti: "Ölecekmişim gibi hissettim."

© DepoPhotos
Jennifer Lopez’den yıllar sonra gelen Ben Affleck itirafı: “Ölecekmişim gibi hissettim”

Jennifer Lopez, son verdiği röportajda birbirinden samimi açıklamalarda bulundu. Ben Affleck ile yeniden alevlenen aşkını anlatan JLo, 2004’te ilk defa nişanlanıp ayrıldıktan sonra hissettiği acıyı da anlattı.

53 yaşındaki Lopez, “Ayrıldıktan sonra çok acı vericiydi. 20 yıl önce o düğünü iptal ettiğimizde, hayatımın en büyük kalp kırıklığıydı. Dürüst olmak gerekirse ölecekmişim gibi hissettim. Önümüzdeki 18 yıl boyunca beni tam olarak anlayamadığım bir döngüye gönderdi. Ama şimdi, 20 yıl sonra, mutlu bir sonu var. Hatta pek de ‘Hollywood’da asla olmayacak’ bir sona sahip” dedi.


İlk ayrılıklarından 17 yıl sonra 50 yaşındaki Affleck ile yeniden bir araya gelip dünyaevine giren Lopez, geçtiğimiz günlerde de yine Affleck ile aşk yaşadığı sırada 2002’de çıkardığı “This Is Me… Then” albümünün güncellenmiş bir versiyonu olan “This Is Me… Now” adlı yeni bir albüm çıkaracağını duyurdu.

YENİ ALBÜMÜNÜN TEMASI DA AŞK
Ünlü şarkıcı albümünün yirmi yıl önceki ve şimdiki aşkını anlatacağını şu sözlerle açıkladı: “Hayatımın aşkıyla yeniden bir araya geldiğim bu anda sonsuza kadar birlikte olmaya karar verdik. Albümün tüm mesajı: Aşk var. Bu gerçek bir aşk.”

Hem yeni albümünün hem de aşkının heyecanını yaşayan Lopez, sözlerine şu şekilde devam etti: “Şimdi albümün mesajının ne olduğunu düşünüyorum. Benim gibi zaman zaman umudunuzu yitirdiyseniz, neredeyse pes ettiyseniz, yapmayın. Gerçek aşk vardır ve bazı şeyler sonsuza kadar sürer ve bu gerçektir. Bu mesajı dünyaya yaymak istiyorum.”


Lopez, Affleck’ten önce Alex Rodriguez ile birlikteydi.

Nisan 2021’de Lopez ve nişanlısı Alex Rodriguez ayrılmış ve ünlü şarkıcı yeniden eski aşkı ile görüşmeye başlamıştı. Çift, bir yıl sonra nişanlandı, Temmuz 2022’de de Las Vegas’ta bir düğünle evlendiler, ardından da Affleck’in Georgia’daki malikanesinde pek çok ünlü ismin katıldığı bir tören gerçekleşti.

SIRADAKİ HABER