Kibariye’nin eşi kızının kuaför borcunu ödedi

"Ödemeyi annem yapacak" diyerek kaçtığı iddia edilmişti

© TWITTER
Kibariye’nin eşi kızının kuaför borcunu ödedi

Şarkıcı Kibariye'nin kızı Birgül Küçükbalçık'ın Ataşehir'de saçlarını yaptırdığı kuaförden, 'Ödemeyi annem yapacak' diyerek ödemediği ücreti, Kibariye'nin eşi Ali Küçükbalçık ödedi.

Şarkıcı Kibariye 12 Nisan Salı günü Ataşehir’deki kuaföre ‘Kaynaklarımı söktüreceğim. Kızım da gelecek’ diyerek randevu aldı. Bir gün sonraki randevuya Kibariye’nin kızı Birgül Küçükbalçık tek başına geldi

Birgül Küçükbalçık’ın saçlarına bakım ve boya yapıldı. Yaklaşık 4 saat süren işlemlerin tamamlanmasının ardından iddiaya göre, ‘Ödemeyi annem yapacak’ diyerek ücret ödemedi.

İşyeri sahibi Fuat Tanış, “Bütün arkadaşlarımız en güzel hizmet verdiler. Böyle bir durumun olmasından dolayı biz de çok üzüldük. Yakıştıramadık, şikâyetçi olacağız” demişti.

Kibariyenin kızı Birgül Küçükbalçıkın ücret ödemeden kuaförden kaçtığı iddiası üzerine çıkan haberleri sonrasında baba Ali Küçükbalçık işyeri sahibi ile iletişime geçti

Burada bir yanlış anlaşılma olduğunu, ödemeyi yapmak istediklerini söyledi. Öğleden sonra kuaföre giden Ali Küçükbalçık kızının 2 bin 500 liralık ücretini ödedi.

İşyeri sahibi Fuat Tanış, “2 gün önce talihsiz bir olayla karşınıza geldik. Kibariye hanımın eşi Ali beyin de böyle bir durumdan haberi yokmuş. Kendisi de haberlerde duymuş. Bu sabah geldi, ödemeyi yaptı. Böyle bir skandalla anılmaktan kendilerinin de çok üzgün olduklarını dile getirdiler. Neyse ki olay tatlıya bağlandı” diye konuştu.

SIRADAKİ HABER