Olivia Wilde ve Harry Styles’tan üzücü haber… İki yıllık ilişki sona erdi

Film setinde ilişkileri başlayan Olivia Wilde ve Harry Styles iki yıllık ilişkilerini bitirdiler. Ayrılık haberinin; Styles'ın, rol arkadaşı Florence Pugh ile gizlice öpüştüğüne dair haberlerin çıkmasından sonra gelmesi ise dikkat çekti.

© TWITTER
Olivia Wilde ve Harry Styles’tan üzücü haber… İki yıllık ilişki sona erdi

Her şey Olive Wilde’ın yönetmen koltuğuna oturduğu Dert Etme Sevgilim (Don’t Worry Darling) setinde başladı. One Direction’ın eski üyelerinden ünlü şarkıcı Harry Styles başrolü kaptı ve Wilde ile yakınlaşmaya başladı.
Bu arada Wilde, bir yandan Styles ile yeni bir ilişkiye başlamaya çalışıyor bir yandan da Jason Sudeikis ile yaşadığı ayrılıktan sonra çocuklarının velayeti için eski sevgilisiyle savaşıyordu. Wilde ve Styles tüm dedikodulara rağmen iki yıldır ilişkilerine dolu dizgin devam ederken ünlü çiftin ayrılık haberleri geldi.

ÇOCUKLARIYLA VAKİT GEÇİRECEK

28 yaşındaki şarkıcı Styles ve 38 yaşındaki Hollywood yönetmeni, Don’t Worry Darling filminin setinde başlayan aşklarına farklı öncelikler nedeniyle son verdi. Çifte yakın bir kaynak ikilinin hâlâ yakın arkadaş olduklarını ve Wilde’ın çocuklarına odaklanmak istediğini söyledi:

“Bir mola veriyor. Şimdi yurt dışına gidiyor. Çocuklarına ve L.A’deki çalışmalarına odaklanıyor. Bu çok dostane bir karar. Şu anda, onları ayrı tutan farklı öncelikleri var.”

Haber, Harry Styles’ın Olive Wilde ile ilişkiye başlamadan önce Don’t Worry Darling setinde başrol oyuncusu Florence Pugh’u gizlice öptüğünün ortaya çıkmasından sonra geldi.

Florence Pugh ve Harry Styles…

Bir kaynak The Sun’a şunları söyledi: “Harry ve Florence, başından beri bir kimyaya sahipti ve bu da ekrana inanılmaz derecede iyi yansıdı. Bir gece biraz öpüştüler, hepsi bu. Prodüksiyon ekibinden birkaç kişi tarafından dedikodusu yapılmasa kimse bilmeyecekti.”

Don’t Worry Darling setinde yaşanan yakınlaşmalar sadece sette kalmadı. Styles, Pugh ile öpüştüğüne dair haberler çıksa da ilişkiye filmin yönetmeni Wilde ile başladı. Filmin galası ve tanıtımları boyunca da bu yakınlaşmalar sık sık üçlü arasında gerginlik yarattı.

SIRADAKİ HABER