Oyuncu Melis Sezen'den 'Maske Kimsin Sen' açıklaması

RTÜK'ün inceleme başlatacağını duyurduğu "Maske Kimsin Sen?" yarışmasının jürilerinden Melis Sezen konuştu: "Aldığımız geri dönüşler ve eleştiriler de daha çok yapıcı yönde."

© INSTAGRAM
Oyuncu Melis Sezen'den 'Maske Kimsin Sen' açıklaması

Oyuncu Melis Sezen, Fox Tv ekranlarında izleyicilerle buluşan ve RTÜK'ün hakkında inceleme başlatacağını duyurduğu "Maske Kimsin Sen?" yarışması hakkında konuştu. Yarışmanın jürilerinden olan Sezen, "Aldığımız geri dönüşler ve eleştiriler de daha çok yapıcı yönde olduğu için ayrıca mutlu oluyoruz" dedi.

Snob Magazin'e konuşan Melis Sezen şu ifadeleri kullandı:

"Çok güzel heyecanlı bir program. Rengarenk yarışmacılar ve jüri oldukça keyifli. Eğlenceli bir program oluyor, aldığımız geri dönüşler ve eleştiriler de daha çok yapıcı yönde olduğu için biz de ayrıca mutlu oluyoruz."

Yer aldığı ve Kanal D'de yayınlanan "Sadakatsiz" dizisi için de açıklama yapan oyuncu, "Yılbaşından dolayı kısa bir ara vermiştik. Yakın zamanda tekrar ekranlarda olacağız" dedi.

NE OLMUŞTU?
Ünlü isimlerin, maske ve kostüm kullanmak suretiyle kimliklerini gizleyerek şarkı söylediği ve jüri üyelerinin de yarışmacıların kim olduklarını bulmaya çalıştığı "Maske Kimsin Sen" yarışması, sosyal medyada tartışmalara neden oldu. Yarışmada sahne alan isimlerin kostümlerine tepki gösteren bazı sosyal medya kullanıcıları, "Maskekimsensen" ve "Foxtvhaddinibil" etiketi altında binlerce paylaşım yaptı. 

Yarışma bazı kullanıcılar tarafından beğenilirken, bir kesim ise maskelerin paganizmi andırdığını öne sürdü. Yarışmanın ekran başındaki çocukları olumsuz etkilediği de iddia edildi.

RTÜK İNCELEME BAŞLATMIŞTI
Son olarak Radyo ve Televizyon Üst Kurulu'nun (RTÜK), FOX TV'de yayınlanan 'Maske Kimsin Sen?' isimli program hakkında inceleme başlatacağı duyurdu. RTÜK Başkan Yardımcısı İbrahim Uslu, bir sosyal medya kullanıcısına verdiği yanıtta, program hakkında inceleme başlatılacağını söylemişti.

Yarışmanın yayınlandığı ülkeler arasında, Arjantin, Ermenistan, Avustralya, Azerbaycan, Bulgaristan, Kamboçya, Brazilya, Şili, Çin, Danımarka, Kolombiya, Finlandiya, Fransa, Almanya, Endonezya, İsrail, Japonya, Malezya, Litvanya, Meksika, Panama, Filipinler, Romanya, Portekiz, Peru, Rusya, İsveç, İsviçre, Tayland, Birleşik Krallık, Ukrayna, ABD ve Vietnam yer alıyor. 

SIRADAKİ HABER