Pete Davidson ve Emily Ratajkowski’nin aşk yaşadığı iddiası

Komedyen Pete Davidson ve model Emily Ratajkowski'nin yeni bir aşka yelken açtığı öne sürüldü.

© DepoPhotos
Pete Davidson ve Emily Ratajkowski’nin aşk yaşadığı iddiası

En son Kim Kardashian’la süren 9 aylık birlikteliğiyle gündemde olan “Saturday Night Live” komedyeni Pete Davidson (28) ve kendisini aldatan eşi Sebastian Bear-McClard’dan ayrılan model Emily Ratajkowski’nin (31) arasında yeni bir aşkın başladığı iddia ediliyor.

Daily Mail’in haberine göre, çifte yakın bir kaynağın açıklamasına göre, “iki isim çıkmanın ‘çok erken’ aşamalarında ve birbirlerinden gerçekten hoşlanıyorlar.” Aynı kaynağa göre ikili, ortak arkadaşları tarafından tanıştırıldılar ve birkaç aydır “konuşuyorlar.”

“Her ikisinin de birbirlerinden gerçekten hoşlandıklarını” söyleyen bir başka kaynak, “Pete’in Emily’nin zekasını sevdiğini” de ekledi.

Pazar günü New York’ta bir randevuya çıktıkları görülen ikilinin birbirlerine karşı çok samimi davrandıkları ve Davidson’ın Ratajkowski’yi sık sık güldürdüğü de ünlüler hakkında dedikoduların yer aldığı DeuxMoi hesabında yayınlandı.

Davidson’un bazı ünlü eski sevgilileri arasında Kim Kardashian, Kate Beckinsale, Ariana Grande ve Kaia Gerber yer alıyor.

SIRADAKİ HABER