Rebel Wilson, ekibinin itirazlarına rağmen kilo vermiş

Rebel Wilson, kariyeri üzerinde olumsuz etkisi olabileceğinden korktukları için ekibinin kilo vermesine karşı olduğunu söyledi.

© DepoPhotos
Rebel Wilson, ekibinin itirazlarına rağmen kilo vermiş

Hollywood’un en iyi komedi oyuncularından biri olan Rebel Wilson, son zamanlarda verdiği kilolarla sık sık gündeme geliyor.

Ancak Wilson bu süreçte düşünüldüğü kadar da destek görmemiş. BBC’nin bir programına katılan Wilson, kendi ekibinin kilo vermesine karşı olduğunu, çünkü bunun kariyerini kötü etkileyebileceğini düşündüklerini söyledi.

41 yaşındaki Avustralyalı oyuncu şu şekilde konuştu: “Aslında burada, Hollywood’da, ‘Tamam, bu yıl sağlıklı olacağım, gerçekten fiziksel olarak dönüşeceğim ve hayatımı değiştireceğimi hissediyorum’ dediğimde kendi ekibimden çok fazla tepki aldım. Onlar, ‘Bunu neden yapmak isteyesin ki?’ diye düşündüler. Çünkü komik şişman kız ve o kişi olarak milyonlarca dolar kazanıyordum.”


Oyuncu değişimini sosyal medyada da sık sık paylaşıyor.

Bridesmaids, Pitch Perfect ve Hustle gibi popüler Hollywood filmleriyle öne çıkan Wilson, kilo kaybı nedeniyle medyanın da büyük ilgisini çekti. Ancak aynı zamanda insanların vücudundan ziyade kariyerine odaklanmalarını isteme konusunda da öncü oldu:

“Dünyada bir kadının yapması gereken bu mu, dikkat çekmek için kilo vermek mi? Neden insanlar buna bu kadar takıntılı? Geleneksel olarak güzel görülmediği için görünmez bir kadın olmanın nasıl bir şey olduğunu biliyorum. Buna uymaya çalışmak çılgınlık.”

Şimdi tahmini 22 milyon dolarlık bir servete sahip bir yapımcı ve yönetmen olan Wilson, görünüşüyle ​​ilgili konuşan ilk ünlü değil. Adele de kısa süre önce vücudunun tüm kariyeri boyunca nesnelleştirildiğini söylemişti.

SIRADAKİ HABER