Rita Ora eşi Taika Waititi’ye “deliler gibi aşık” olduğunu duyurdu

Şarkıcı ve söz yazarı Rita Ora, bu yazın başlarında gizlice evlendiği eşi Taiki Waititi'ye olan aşkını anlattı.

© REUTERS
Rita Ora eşi Taika Waititi’ye “deliler gibi aşık” olduğunu duyurdu

Arnavut kökenli İngiliz şarkıcı Rita Ora, geçtiğimiz ağustos ayında Londra, İngiltere’de düzenlenen samimi bir törenle Yeni Zelandalı yönetmen Taika Waititi (47) ile evlendi ve soyadını Waititi-Ora olarak değiştirdi.

Daily Mail’de yer alan habere göre, “Çok aşığım ve her zaman bir peri masalı istemişimdir” diyen 31 yaşındaki Ora, anne ve babasının 30 yıldır süren birlikteliklerinin, kendisinde bir “ruh eşi arayışı”na ilham verdiğini söyledi.

Eşine olan aşkını, “Ben bu seçimi yaptım. Bu beni mutlu etti ve Taika’yı seviyorum. O çok komik ve sevimli” sözleriyle ifade eden güzel şarkıcı, Waititi ile Mart 2021’den beri birlikte.


Rita Ora, Taika Waititi…

“BİRBİRLERİNİ SEVDİKLERİ BELLİYDİ”
Düğünleri hakkında Sun’a konuşan bir kaynak, “Gerçekten samimi bir törendi ve oradaki herkes için çok özeldi. En yakınları ve en sevdikleri ne kadar delice aşık olduklarını görebilir” ifadelerini kullandı.

Oscar ödüllü yönetmen Waititi daha önce film yapımcısı Chelsea Winstanley ile evliydi, ancak 2018'de ayrıldılar. Çiftin bu evlilikten iki de kızı var.

Rita Ora ise daha önce Bruno Mars ile birlikteydi ve bu birlikteliği “ilk görüşte aşk” olarak adlandırıyordu: “2009'da tanıştık. 18 yaşındaydım. O zamanlar Bruno da pek bilinmiyordu. Benim için şarkı yazması için işe alınan bir söz yazarıydı. ‘Vay canına, bu dünyanın en harika adamı!' diye düşündüm.”

SIRADAKİ HABER