Selena Gomez, evlenip anne olmak istiyor

Selena Gomez, bir yandan müzik bir yandan dizi ve film projeleriyle eğlence dünyasının aranan isimlerinden biri haline gelse de bir gün evlenip anne olmak için sektörü bırakacağını söylüyor.

© DepoPhotos
Selena Gomez, evlenip anne olmak istiyor

Şarkıcılık ve oyunculuk kariyeri ile son yılların parlayan isimlerinden biri olan Selena Gomez, birbirinden samimi açıklamalarda bulundu.

Gomez son verdiği röportajda, eğlence sektörünü evlenip anne olmak için bırakacağını söyledi. Ünlü yıldız, yıllardır eğlence sektöründe başarılı bir hayat sürse de kariyerini sonsuza kadar sürdüremeyeceğini belirtiyor: “Eninde sonunda tüm bunlardan bıkacağım. Bu yüzden bundan önce hayatımın çoğunu hayırseverliğe adayacağım.”

Ayrıca Gomez, artık sosyal medya hesaplarıyla ilgilenmediğini de anlattı. Instagram’da 341 milyon takipçiye sahip olan ünlü yıldız, “Aslında telefonumdaki Instagram hesabımdan kurtuldum ve bu gücü asistanıma verdim. Şifremi bile bilmiyorum” dedi.

Gomez, başkalarına da sosyal medyadan uzaklaşma konusunda tavsiyeler veriyor, çünkü bu şekilde insanın akıl sağlığını koruyabildiğini belirtiyor.

Selena’nın yeni röportajı, 30 yaşını kutladıktan sadece bir hafta sonra geldi. Yıldız isim Instagram’da da yeni yaşını şu sözlerle kutladı: “Yirmili yaşlarım, asla unutmayacağım güzel, ve zor anlardan oluşan bir yolculuktu. Her biri beni bugün olduğum kişiye dönüştürdü.”

SIRADAKİ HABER