Türkiye güzeli Şahin: İstanbul’da olmak istemezdim

Survivor'ın eski yarışmacısı Yiğit Marcus Aral ile aşk yaşayan ve Miami'den paylaşımlarda bulunan Şevval Şahin, corona virüsü salgınının devam ettiği şu günlerde Miami'de deniz ve güneşin keyfini çıkarıyor. Bir magazin programına canlı olarak bağlanan Şahin karantina sürecini anlattı ve 'şu anda Londra ya da İstanbul'da olmak istemezdim' dedi.

© INSTAGRAM
Türkiye güzeli Şahin: İstanbul’da olmak istemezdim

İngiltere'de tanıştığı Pakistanlı sevgilisi Syed Amir Ali Kirmani’den geçtiğimiz eylül ayında ayrıldıktan sonra yeni bir aşka yelken açtığı konuşulan 2018 Türkiye Güzeli Şevval Şahin, tatil pozları ile sosyal medyayı sallamıştı.

2018 Türkiye güzeli Şevval Şahin karantina günlerini, yazılım mühendisi sevgilisi Yiğit Marcus Aral'ın ABD-Miami'deki evinde geçiriyor.


Buradan 2.Sayfa adlı programa canlı olarak bağlanan Şahin karantina günlerinden bahsetti ve dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Şahin şöyle konuştu: “Kendimle vakit geçirmeye ve karantinada yaşamaya o kadar alıştım ki normal hayata nasıl döneceğim bilmiyorum. Şu anda Londra’da ya da İstanbul’da olmak istemezdim”

Sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı fotoğraflara gelen yorumlar hakkında da konuşan Şevval Şahin, ” Fotoğraflarıma gelen negatif yorumlar canımı sıkabiliyor ancak bu konuda yapabileceğim bir şey yok! Onların kendi tercihi…” demekle yetindi.

SIRADAKİ HABER