Victoria Beckham’dan David Beckham’a özel Spice Girls şovu

Victoria Beckham, bu hafta sonu 1997'de Spice Girls'ün hit şarkılarından “Stop” şarkısını söyleyerek karaoke yaptı. Beckham'ın yalın ayak dans ederek şarkı söylediği o anları ise kocası David Beckham sosyal medyada paylaştı.

© DepoPhotos
Victoria Beckham’dan David Beckham’a özel Spice Girls şovu

David Beckham’ın son Instagram paylaşımına beğeni yağdı. Beckham, eşi Victoria Beckham’ın karaoke yaparkenki görüntülerini paylaştı.

Spice Girls’te Posh Spice olarak bilinen Victoria Beckham, grubunun hit parçalarından Stop ile dans etti. David Beckham’ın paylaşımından sonra da “Sadece senin için David” yazdı.

Beckham’ın paylaşımından sonra Spice Girls üyesi Mel C’de yorum yapmadan edemedi. Mel C, grup arkadaşının performansı için “Provalara önden başladığını görmek güzel!” diye yazdı.

Victoria Beckham, daha önce söz verdiği işleri nedeniyle 2019 Spice World turu sırasında gruba katılamamıştı, ancak geçen yaz grupla yeniden bir araya geldi.

Beckham’ın görüntülerine hayranlar da kayıtsız kalmadı. “Seni geri istiyoruz “, “seni seviyoruz”, “2023’te bekliyoruz” diye yazan çok sayıda hayran oldu.

Spice Girls hayranları, Victoria Beckham’a hayranlıklarını dile getirse de Posh Spice’ın kızı onlar kadar annesini takdir etmiyor gibi. Beckham, bir röportajında kızının o dönemdeki tarzını pek beğenmediğini anlattı: “Aslında geçenlerde bana dedi ki, ‘Anne, Spice Girls’deyken bazı resimlerini gördüm ve eteklerin kabul edilemez. Sadece çok kısalar’ dedi. Sonra David de konuştu ve ‘Kesinlikle Harper! Gerçekten, gerçekten öyleydiler.’ Ve aslında eteklerimin kısa oluşundan oldukça iğrendi.”

SIRADAKİ HABER