Yasemin Özilhan’ın krem önerisine tepki

'Doktorlar' dizisindeki 'Ela' karakteri ile ünlenip Türkiye'nin en zengin ailesine gelin olan Yasemin Özilhan, takipçilerine pahalı bakım kremlerini önerdi. Özilhan, paylaşımının ardından sosyal medyada tepki çekti

© INSTAGRAM
Yasemin Özilhan’ın krem önerisine tepki

Instagram hesabını aktif şekilde kullanan Yasemin Özilhan, kıyafetlerini ve bakım ürünlerini de sık sık paylaşıyor.

Ünlü isim önceki gün de cilt bakımı için kullandığı kremleri önerdi. Özilhan’a ürünlerin fiyatları nedeniyle (en ucuzu bin lira-en pahalısı 45 bin lira) sosyal medya kullanıcıları tepki gösterdi.

Kullanıcılar Yasemin Özilhan’ı eleştiri yağmuruna tutarken “Dalga mı geçiyorsun?”, “İnsanlar ne durumda bilmiyor musun?”, “Defalarca heceleyerek kaç para olduğunu anlamaya çalıştım”, “Yasemin Özilhan’ın 45 bin liralık kremine bakarken fakirleştim”, “Bu nasıl bir zenginlik?” şeklinde yorumlar yazdı.

“NE TAVSİYE EDERİM NE DE KULLANIRIM”

Tepkilerin ardından ‘2. Sayfa’ programının sunucularına mesaj atan Yasemin Özilhan, “Ben de sayenizde 45 bin liraya krem olduğunu öğrendim. Aynı marka olabilir ama çeşitleri farklı. 45 bin liralık kremi ne tavsiye ederim ne de kullanırım

Bugüne kadar hakkımda çıkan yalan haberlerin hiçbirini düzeltme ihtiyacı hissetmedim. Ancak ekonomik olarak bulunduğumuz bu süreçte hakkımda bu şekilde yanlış haber yapılıp insanlara hedef gösterilmem beni son derece rahatsız etti” ifadelerini kullandı.

SIRADAKİ HABER