AK Parti Sözcüsü Çelik'den New York’taki ilanlara tepki: FETÖ, ihanetlerine yeni bir sayfa ekledi

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, ABD'nin New York eyaletinde yayınlanan 'Stop Erdoğan' başlıklı ilana tepki gösterdi. Çelik, "FETÖ ihanet şebekesi, yalan dolu ilanlarla Cumhurbaşkanımızı hedef alarak ihanetlerine yeni bir sayfa ekledi" dedi.

© AA
AK Parti Sözcüsü Çelik'den New York’taki ilanlara tepki: FETÖ, ihanetlerine yeni bir sayfa ekledi

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, kişisel Twitter hesabında yaptığı paylaşımlarında sözlerine "FETÖ terör örgütü, Türkiye düşmanı bir ihanet şebekesidir. FETÖ, Türkiye’ye düşmandır, bu nedenle Cumhurbaşkanımıza düşmandır. Bu ihanet şebekesi, New York'ta 'stop Erdoğan' başlıklı yalan dolu ilanlarla Sn. Cumhurbaşkanımızı hedef alarak ihanetlerine yeni bir sayfa ekledi" diye başladı.

Çelik, şöyle devam etti:

"Bu ihanet şebekesi Türkiye’yi durduramaz, Cumhurbaşkanımızın kararlı yürüyüşünü durduramaz. FETÖ ihanet planlarının önünde en büyük engel olarak Cumhurbaşkanımızı gördüğü için dünyanın her yerinde Erdoğan düşmanlığı yapıyor.

FETÖ terör örgütü Türkiye düşmanı tüm ihanet projelerinin gönüllü kölesidir. FETÖ yöneticileri tıpkı PKK gibi insanlık düşmanı ve Türkiye düşmandır. Bunların Cumhurbaşkanımıza saldırıları milletimize düşman oldukları içindir.

Cumhurbaşkanımızın arkasında milletimizin iradesi ve desteği var. FETÖ’nün arkasında ise Türkiye düşmanı şebekeler var. FETÖ ile mücadele milli bir seferberliktir. Cumhurbaşkanımızın dirayetli yönetimi ile bu terör ve ihanet şebekesi ile mücadele sonuna kadar sürecektir."

Güncelleme Tarihi: 04 Mart 2021, 09:36
SIRADAKİ HABER