Akşener: Arkadaşlarımızın uğradıkları saldırının failleri belli, hepsi de bir siyasi partinin yöneticisi konumunda

"Ben buradayım buyrun, namertler, korkaklar…"

© ANKA
Akşener: Arkadaşlarımızın uğradıkları saldırının failleri belli, hepsi de bir siyasi partinin yöneticisi konumunda

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, dün partisinin Tanıtım Karavanı'na saldırı düzenlenen Esenyurt’ta açıklama yaptı. Akşener, "Arkadaşlarımızın uğradıkları saldırının failleri belli, hepsi de bir siyasi partinin yöneticisi konumunda" dedi. 

Akşener, "Bu karavanda görev yapan 2 arkadaşımıza 25 kereste gibi adamın saldırması sonunda oluşan o çirkin, namert, şerefsiz, korkak saldırıyı lanetlemek üzere buradayız. İyi Parti'nin genel başkanının evine bile saldırılmıştır bu ülkede

Biliyorum ki arkadaşlarımızın uğradıkları saldırının faillerinin isimleri belli. Hepsi de bir siyasi partinin yöneticisi konumunda. Ama biliyoruz ki bugünün Türkiyesi'nde, bugünün hukukunda kesinlikle tahkibata uğramayacaktır." diye konuştu. 

Saldırganlara seslenen Akşener şu ifadeleri kullandı: 

"Ben buradayım buyrun, namertler, korkaklar… 2 kişiye 25 kişi saldırılmaz. Bu ülkeyi uçurumun kenarındaydı dibine sürüklediniz. Partili Cumhurbaşkanlığı denilen bu ucube sistemin yapanın yanına kâr kaldığı bir düzen. Bu harami düzendir. And olsun ki milletimin helal oylarıyla sandıkta hepsini attaya göndereceğiz.

5 maaş alan danışmanların karşısında iki büklüm olanlar, emret abi diyenler bu harami düzen devam etmeyecek. Haramiler buradayım burada!"

SIRADAKİ HABER