Erdoğan: Bir gece ansızın arayabilirim

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul'da sandık başkanları toplantısına katıldı. Bazı sandık başkanlarını arayarak görev yerlerini sorduğunu belirten Erdoğan, "Bir gece ansızın arayabilirim" şeklinde konuştu.

© AA
Erdoğan: Bir gece ansızın arayabilirim

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul’da sandık başkanları toplantısında konuşuyor. Esenyurt ilçesinde bazı sandık başkanlarını aradığını söyleyen Erdoğan, “Bir gece ansızın arayabilirim, ona göre hazırlıklı olun” dedi.
 
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul’da Sinan Erdem Spor Salonu’nda düzenlenen sandık başkanları toplantısına katıldı. İstanbul’un 800 irtibat noktası kurduklarını söyleyen Erdoğan, “İstisnasız tüm seçim sandıklarında sandık kurulu üyesi bulundurma hakkına sahip tek parti AK Parti’dir” diye konuştu.

“Türkiye’deki seçim sistemi dünyaya örnek olacak şeffaflıktadır” diyen Erdoğan, “CHP ve onlarla birlikte hareket eden bir kesim her seçim öncesinde ve sonrasında suyu bulandırmak, kafaları karıştırmak için ortalığı velveleye veriyor. Biz her zaman olduğu gibi bu seçimde de CHP’ye belgelerle cevabımızı vereceğiz” ifadelerini kullandı.

AYRINTILAR GELİYOR…

SIRADAKİ HABER