Kılıçdaroğlu: 6'lı Masa'da kavga çıktı söylentilerine inanmayın

CHP Lideri, 6'lı Masa ile ilgili "Yok ihtilaf çıktı, kavga çıktı, şöyle oldu, böyle oldu…Bunların hiçbirisine inanmayın" diyerek çatlak iddialarını yalanladı.

© AA
Kılıçdaroğlu: 6'lı Masa'da kavga çıktı söylentilerine inanmayın

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile birlikte İstanbul'un Silivri ilçesine bağlı Seymen köyünde çiftçilerle buluştu.

Kılçdaroğlu burada yaptığı konuşmada son dönemde 6'lı Masa'da ihtilaf çıktığı yönündeki iddialarla ilgili konuştu, bu iddiaların doğru olmadığını söyledi:

"Sizden sadece bir şey istirham ediyorum; bu televizyonlar, gazeteler, şunlar, bunlar, ‘yok ihtilaf çıktı, yok kavga çıktı, şöyle oldu, böyle oldu’… Bunların hiçbirisine inanmayın. Her birimiz

Türkiye’nin geleceği için endişe taşıyoruz ve bu endişeleri gidermeye çalışıyoruz. Hiçbir ayrım yapmadan herkesin en azından düşünce özgürlüğünü, ekonomik güvencesini sağlama imkanımız var

Bunu yapacağız. Herkesin üretmesi, çalışması lazım. Alın terine değer verilmesi lazım. Alın terine değer vermeyen bir ülkenin zaten büyüme şansı yok. Öbür türlü, Türkiye geriye gider, bugün yaşadığımız tabloda olduğu gibi. O nedenle sizin alın terinizi değerlendirmek bizim boynumuzun borcudur" 

CHP Lideri ayrıca "Beraber çalıştığımız, Türkiye’nin düzelmesi için beraber mücadele ettiğimiz partili arkadaşlarımız da diğer liderler de var. O liderlerle arada bir araya geliyoruz, konuşuyoruz

2 Ekim’de tekrar bir araya geleceğiz ve konuşacağız. Gerçekten de gidiş, iyi bir gidiş değil aslında. Bu endişe sadece bende değil. Bu endişe, hemen hemen Türkiye’nin neresine gidersem aynı endişe dile getiriliyor." şeklinde konuştu.

SIRADAKİ HABER